Rüyada “Rüyada Tırtıklı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Tırtıklı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Tırtıklı yılanın rüyada görülmesi; rüya sahibinin sahip olduğu kötü niyetli ve inatçı bir düşmana işaret eder. Bu düşman hem maddi hem manevi anlamda zarar verebilmek için çalışmaktadır. Rüyada görülen tırtıklı yılandan korkmamak, düşmanın şerrinden korunacağına işaret eder. Rüyada görülen Câferi Sâdık (r.a) tabirine göre;

  • Gizli bir düşmanlığı,
  • Geçim sıkıntısını,
  • Selamete çıkmayı,
  • Saltanatı,
  • Evlatlar ya da eşten görülecek düşmanlığı,
  • Ölümü,
  • Seli rivayet eder.

Rüyada yılan görülmesi; görülen yılanın uzunluğu, rengi, cinsi gibi özelliklere göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Örneğin İmamı Nablusi (r.a) yorumunda; tırnaklı, boynuzlu ya da pençeli bir yılan görülmesi kıskanç bir düşmana işaret eder.

Rüyada Çatal Dilli Yılanın Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada çatal dilli yılan görmek; rüya sahibinin geçmişte yaşadığı problemleri geri bırakarak, yeni bir hayat kuracağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibine isteklerinin gerçekleşeceği, huzurlu bir dönemi müjdeler.

Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin zor zamanlarında Allah inancı olan kimselerden göreceği yardım olarak yorumlar. Bazı yorumcular ise rüyasında çatal dilli yılan gören kimsenin, nefsine yenik düşeceğine ve günah işleyeceğine rivayet eder.

Rüyada Birden Fazla Kuyruğu Olan Yılanın Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada tek başlı çok kuyruklu yılan görmek; görülen yılanın büyüklüğüne göre, rüya sahibine düşman olan kişinin gücünü simgeler. Rüyada görülen yılanın kuyruk sayısı ne kadar çoksa, düşmanının rüya sahibine verebileceği zarar da o kadar çoktur. Rüyada bu yılanın eve girdiği görülürse, düşmanın çok yakınından biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibi çalışıyorsa, kötü bir yöneticiye ya da böyle bir yöneticinin varlığına delalettir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibinin ona karşı hile yapacak olan düşmanına dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen çıngıraklı yılan; hilekâr, dedikoduyu seven, iftira atmaktan çekinmeyen bir düşmana işaret eder.

Rüyada Boğa Yılanı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada boğa yılanı görmek; rüya sahibine yaklaşan kötü günleri işaret eder. Yaşayacağı olaylardan dolayı çok sıkıntılı günler geçireceğine delalettir. Dost görünümlü düşmanlardan gelecek zarar sonrası gelen sıkıntılı günler, rüya sahibine hem maddi hem manevi açıdan zorluk yaşatacaktır.  Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibine musallat olacak olan ağır hastalık olarak yorumlar.

Rüyada Engerek Yılanı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada engerek yılanı görmek; rüya sahibinin çevresinde engerek yılanın zehri kadar tehlikeli bir düşman olduğuna işaret eder. Rüya sahibi evli ise; eşi ile arasının açılacağına ve ailesi ile sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada görülen engerek yılanı; rüya sahibinin başına gelecek bir belayı simgeler. Bazen de rüya sahibinin çetrefilli işlerle uğraşarak, başını belaya sokacağına işarettir.

Rüyada engerek yılanının kendine yaklaştığını görmek; rüya sahibinin çevresinde, ona yaklaşmaya çalışan düşmanları olduğuna işaret eder. Rüya sahibine zarar vermek için fırsat kolladıklarına delalettir. Rüyada bu yılanı sevdiğini ya da okşadığını görmek; düşmanınızla iç içe ve çok samimi olduğunuzun göstergesidir. Her an gelebilecek olan zararlara karşı önlem almanız gerektiği konusunda yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Su Yılanı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada su yılanı görmek; rüya sahibine tez zamanda para müjdeler. Rüya sahibinin eline geçecek olan mal ya da para olarak yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı; servet sahibi bir kimse ile arkadaşlık kurmak olarak yorumlar.

Tırnaklı Yılan görmenin tabiri için, Rüyada Tırnaklı Yılan Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Ayaklı Yılan Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayaklı yılan görmek; düşmanın kuvvetlisine işaret eder. Rüya sahibinin düşmanı olan bu kimse hem maddi hem manevi anlamda oldukça güçlü biri olarak yorumlanır. Bazen bu rüya, sürekli seyahat eden bir kimse tarafından zarara uğratılmaya delalet eder.

Rüyada Renkli Bir Yılanla Dövüştüğünün Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada renkli yılanla dövüşmek; rüya sahibinin düşmanlarıyla yapacağı mücadeleye işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında yılanı yeniyorsa gerçek yaşamında da düşmanına galip geleceği rivayet edilir. Rüyada yılanı yenemediğinin görülmesi ise; gerçek hayatta rüya sahibinin düşmanlarından hem maddi hem manevi zarar göreceğine işaret eder. Rüyada yılanı ikiye ayırmak da düşmanına galip geleceğin şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani