Rüyada “Tırnak Kesmek” Görmek

Tırnak Kesmek
Rüyada tırnak kesmek görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada tırnak kestiğini görmek kişinin olgunluğa varması, kendini sevmesi, zorluklarla mücadele edebilmek için kendine güç bulması gibi olumlu anlamlara gelir. Rüyada tırnak kesmek bir çok İslam aliminin faydalarını saymakla bitiremediği bir rüya türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu rüyayı anlamak için elbette rüya içeriğini iyi anlamak gerekiyor. Örneğin; rüyada tırnak kanamış ya da hastalıklı olabilir. Böyle durumlarda rüyanın olumsuz anlamlarının gerçekleştiği biliniyor. Tam tersi tırnağın çok uzadığı ve gerekli olduğu için kesilmesi olumlu bir rüya olarak atfediliyor.

Rüyada Ojeli Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada ojesi olan tırnağı kestiğini görmek kişinin fazlalıklardan kurtulması, kendine iyi gelmeyen insanları ve eşyaları bırakması, kötü alışkanlıklarından uzaklaşması gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi bazı ilişkilerline son vermek ve yenilerine yer açmak isteyebilir. Kişi kendisine fazla gelen bazı eşyalarını bağışlayarak ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak isteyebilir.

Rüyada Tırnak Makası Olmadan Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada tırnak makası olmadan tırnağı kestiğini görmek işlerin zor olması, zor olanı başarmak, hırslı ve azimli olmak gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra bazı işlerine ara vermek ve kendini dinlemek isteyebilir. Zira kişi çok fazla azim ve hırs duygusun verdiği yük altına çok yorulmuştur.

Rüyada Kırmızı Ojeli Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada kırmızı ojesi olan tırnağı kestiğini görmek kişinin istekleri olduğunu, başarmak istediklerini, hedeflerini ve tutkularını sembolize eder. Rüya sahibi işinde çok başarılı bir insan haline gelecektir. Rüyada tırnak kesmek zaten olumlu anlamlara sahip bir rüyadır. Bir de tırnak kırmızı ojeli olduğu zaman, rüyayı gören kişinin başarısına başarı gelir. Kişi çevresindeki insanlar tarafından başarılı ve yetenekli bir insan olarak tanınmaya ve daha çok sevilmeye başlar.

Rüyada Mantarlı Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada mantar bulaşmış tırnak kestiğini görmek kişinin kendi için zararlı olan, ona fayda vermeyen ve fayda verme potansiyeli olmayan insanlardan kurtulmak, onları hayatından çıkarmak ve bunu yaparken üzülmemek anlamına gelir. Rüya sahibi kendi için neyin iyi neyin kötü olduğunu artık seçebilir durumdadır. Vazgeçmesi gereken insanlarda vazgeçme özgürlüğünü tadacaktır. Rüya sahibi bunu yapmanın çok zor olduğunu düşünse de aslında bunu yapmak hem kolay hem de çok rahatlatıcı olacaktır.

Rüyada Tırnak Kestiğini ve Tırnağı Yediğini Görmek

Rüyada tırnağı kesmek ve ardından tırnağı yediğini görmek rüya sahibinin yaşından ileri davranması, rüya sahibine bilgelik gelmesi anlamlarına gelir. Rüya sahibi eskisinden farklı olarak hayatının kontrolünü tamamen eline alacaktır. İnsanların ne dediğine ve ne yaptığına takıntılı bir şekilde dikkat etmeyecektir. Rüya sahibi için yalnızca o ve onun hayatı önemli olacaktır. Kişi büyük bir keyifle yalnızca kendine odaklanarak hayatını yaşayacaktır. Bu süre.te rüya sahibinin yaşından ileri davranabilecek kadar olgunluğa sahip olması gerekir. Rüya sahibi hayatının en güzel aşamalarını yaşayacak ve bundan büyük bir keyif alacaktır.

Rüyada Takma tırnağı Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada takma tırnağın kesildiğini görmek sahte insanların, sahte işlerin, samimi olmayan ilişkilerin terk edilmesi ve bu ilişkilere, işlere son verilmesi anlamlarını taşımaktadır. Bu rüyayı gören bir kişi hayatında büyük çaplı bir temizlik yapacaktır. Rüyada tırnak kesmek zaten kişinin kendini sevmesi ile ilgilidir. Bu rüya da kişinin kendini sevdiği için yaptığı işlerin anlamını taşır. Kişi kendine saygısı olan bir insandır. Bu nedenle bazı işlerin ve ilişkilerin üzerinin çizilmesi gerekir. Kişi bunu büyük bir olgunluk içerisinden yapacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani