Rüyada “Rüyada Tırnak Görmek” Görmek

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek, kişinin güçleneceğine ve çevresindeki insanlar arasında sivrileceğine yorulmaktadır. Fakat tırnak rüyaları farklı yorumlanabilmektedir. Tırnak kesmek güçten düşmeye ve muhtaç olmaya tabir edilebilirken tırnakların hızla uzaması en kısa sürede büyük ve güçlü biri olmaya ya da büyük bir mirasa konmaya tabir edilmektedir.

Rüyada tırnak görmek dini yoruma göre, kişinin güçlü ve iktidar sahibi biri olduğun ve bu nedenle çevresindeki insanlar tarafından kıskanıldığına da yorulmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya son derece güzel bir rüya olup kişinin hayatı boyunca gücünün yerinde olacağına ve sürekli hayır işleyeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Tırnak Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a)’a göre bu rüya kişinin adalet sahibi olduğuna ve bu nedenle çok sayıda insan tarafından saygıyla anıldığına yorulmaktadır. Ayrıca bazı dini yorumculara göre bu rüya hayırdan ayrılmamaya ve sürekli hayır yapmaya tabir edilmektedir. Bu rüya bazı İslami yorumcular tarafından çevredeki insanların kıskançlığı yüzünden rüya sahibine zor anlar yaşatacağı olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Tırnak Uzaması

Rüyada tırnak uzaması ne anlama gelir? Kişinin kısa bir zaman içinde ya maddi anlamda ya da manevi anlamda oldukça güçlenmesine yorulmaktadır. Bir süre içinde büyük bir mal sahibi olmaya ya da büyük bir iş kurmaya ve bundan önemli gelirler elde etmeye tabir olunmaktadır. Ayrıca manevi olarak ta bolca hayır yaparak Allah rızası kazanmaya ve çevresine manevi olarak galip gelmeye de tabir olunur. Büyük bir mertebeye ulaşmaya devlet kapısında önemli bir görev dev almaya da tabir edilmektedir.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek kişinin malını yemesine ya da parasını boş yere harcamasına tabir edilmektedir. Ayrıca kişinin malını ya da parasını bir dolandırıcıya kaptırmasına ve bu nedenle büyük sıkıntılar yaşamasına tabir edilmektedir. Ayrıca kişinin bu dolandırıcı yüzünden maddi sıkıntılar çekmesine başkasına el açmasına da tabir edilir.

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması kişinin malının mülkünün zarar görmesine tabir edilir. Ayrıca para kaybetmeye ya da işlerinin ters gitmesine de yorumlanır.

Rüyada Tırnak Çıkması

Rüyada tırnak çıkması kişinin hiç ummadığı bir yerden bir mal ya da mülk sahibi olmasına ve bundan dolayı büyük gelir sağlamasına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre ise tırnak çıkması ani gelişen bir olay karşısında şaşkınlığa uğramaya da tabir edilmektedir.

Rüyada Tırnak Batması

Rüyada tırnak batması kişinin malının manevi olarak zarar görmesi anlamına gelmektedir. Yani kazancına haram karıştırmasına ya da kul hakkı yemesine tabir edilir.

Rüyada Tırnak Koparmak

Rüyada tırnak koparmak kişinin zor duruma düşmesine ve bunu kendi hataları nedeniyle yaşamasına tabir edilmektedir. Kişinin son derece uyumlu bir insan olmasına rağmen bundan dolayı çevresi tarafından kullanıldığına ve bunun yüzünden acı çektiğine de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani