Rüyada “Rüyada Tırnak Düşmesi” Görmek

Rüyada Tırnak Düşmesi

Rüyada Tırnak düşmesi, rüya sahibinin var olan düşmanlarına karşı zafer elde etmesi ve eskisinden daha güçlü olarak düşmanlarının karşısına çıkması olarak yorumlanır. Rüyada tırnağın etten ayrılması ve düşmesi ise kişinin iş ya da özel hayatında güç kaybetmesine, saygı ve sevgisini yitirmesine yorumlanır.

Rüyada Tırnak Düşmesi İslami Anlamı

Rüyada Tırnak düşmesi, rüya alimlerinden olan İbni Sirin (r.a) yorumuna göre bu rüya düşmanların karşısında güç kazanan ve rızkını artıran kimseyi ifade etmektedir. Rüyada tırnağın etten ayrılması, bu rüya genel olarak kişinin hayatındaki köklü değişikliklerin var olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada tırnağın etten kopması, bu rüya genel olarak hem kısmetin bollaşması hem de gelen kısmetle birlikte bir anda kuvvet kazanması olarak yorumlanır. Bir mirasa ya da yeni bir işe girişim rüyayı açıklamaktadır.

Rüyada Kopmuş Tırnak Görmek

Rüyada kopmuş tırnak görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden ya da hane içerisinden bir düşmana sahip olduğuna delalet eder. Bu düşman, hane içerisine yeni girmiş bir bayan olabilir. Özellikle, yanlış kısmet ya da evlilik olarak da nitelendirilen bu rüya, düşmanların ve kötülüklerin artması şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Tırnak Delinmesi

Rüyada tırnak delinmesi, duyacağı bir haberden dolayı büyük üzüntü duyması, acı çekmesi olarak yorumlanır. Bu haber, hane içerisine ansızın gelen bir haber olabileceği gibi sağlıkla ilgili olumsuz durumların ortaya çıkması şeklinde de rüya yorumlanabilir.

Rüyada Takma Tırnak Takmak

Rüyada takma tırnak takmak, yakın çevresi yüzünden üzüntü duymasına delalet eder. Özellikle, rüyayı gören kişinin çevresinde ya da hanesinde bulunan kişiler yüzünden huzurunun bozulması, sıkıntılarının bir anda artması olarak rüya yorumlanır.

Rüyada Tırnak Soyulması

Rüyada tırnak soyulması, rüya sahibinin kısa sürede sıkıntılarından kurtulmasına, rahatlığa ve hanesinde huzura ermesine delalet eder. Özellikle, rüya sahibinin maddi açıdan sıkıntılardan kurtulup, düşmanlarına karşı güç ve rızk artışı sağlaması olarak rüya yorumlanmaktadır.

Rüyada Ojeli Tırnak Görmek

Rüyada ojeli tırnak görmek, genel olarak bekar kişilerin evliliğine yorumlanırken, evli kişilerin hayırlı bir haber duyarak sevinç yaşaması olarak tabir edilmektedir. Bir bebek haberi olabileceği gibi maddi açıdan rahatlık sağlayacak bir iş haberi de olabilir.

Rüyada Tırnağına Oje Sürmek

Rüyada tırnağına oje sürmek, sevinçli bir haber alarak, huzura ermek, rahatlık duymak olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hanesi için hayırlı haberleri ulaştırması, sevinci ve huzuru bir arada yaşaması şeklinde de rüya tabir edilir.

Rüyada Tırnağının Kırılması

Rüyada tırnağının kırılması, var olan düşmanlarını yok etmesi, kendisinden uzaklaştırması ve onlara karşı zafer kazanması şeklinde rüya yorumlanmaktadır. Ayrıca, çevresinde olan kötülüklerden zarar görmeden kurtulması şeklinde de rüya tabir edilir.

Rüyada Tırnağı Koparmak

Rüyada tırnağı koparmak, rüyayı gören kişinin ansızın gelen rızk ile birlikte dirlik ve düzen sağlaması şeklinde tabir edilir. Ayrıca, bu rüya kişinin çevresi tarafından sayılan ve sevilen bir mertebeye ulaşması, çevresinden büyük hürmet görmesine de delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani