Rüyada “Rüyada Tırmanmak” Görmek

Rüyada Tırmanmak

Rüyada Tırmanmak, dünyevi hayatta istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşmak için, çabalamak ve gayret etmek ile tabir edilmektedir. Rüyada tırmandığını görmek, emeklerin karşılığının alınacağını delalet eder. Rüyasında yüksek bir yere tırmandığını gören kişi, çok zor ve tehlikeli işleri başarır. Rüyada tırmanmak ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Tırmanmak İslami Anlamı

Rüyada Tırmanmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak; helal kazanç ve emek ile kazanılmış saygı olarak yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada tırmandığını gören kişi, pes etmeyen boyun eğmeyen kişidir yorumunu yapmıştır. Rüyasında bir çocuğu ağaca tırmanır iken gören kişi, hayat telaşına düşen kişidir diyede yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyada duvara tırmanmak, boşa çaba gösterilen iş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, olmayacak işlerin peşinde gezdiği anlamına gelmektedir. Rüyasında duvara tırmanmaya çalıştığını gören kişi, denemeyi ve yanılmayı seven kişidir. Rüyada başkasının duvara tırmandığı görmek, özenmek fakat çaba göstermemek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağaca Tırmanmak

Rüyada ağaca tırmanmak, merak edilen ve riskli olan bir işi yapmak ile yorumlanır. Rüyasında ağaca tırmandığını gören kişi, geliri az ama yorucu işler ile uğraşır. Rüyada ağaca tırmanmaya çalışan birini görmek ve ona yardım etmek, karakter yapıları aynı olan iki insanın buluşması ile tabir edilir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak, çok ve zahmetli işlerin ardından mal sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada başka birinin yardımı ile dağa tırmandığını gören kişi, büyük bir miras haberi alır. Rüyada başka birinin dağa tırmandığını görmek, başkalarını övmek ve taktir etmek ile tabir edilir.

Rüyada Tırmanarak Yükseğe Çıkmak

Rüyada tırmanarak yükseğe çıkmak, destek alınmadan elde edilen başarı ile yorumlanmaktadır. Rüyada, başkaları ile yüksek bir yere tırmanıldığını görmek, taklit ve takip etmek ile de yorumlanır. Rüyada, başka birini yüksek bir yere tırmanır iken görmek, kıskaçlığa delalet etmektedir.

Rüyada Tırmanmaya Çalışmak

Rüyada tırmanmaya çalışmak, gelen yardımı kabul etmeyen ve kendi sorunları ile tek başına boğuşan kişi ile yorumlanır. Rüyada bir yere tırmanmaya çalışmak, hedefleri olan insanlara tabir edilir. Rüyasında, bir yere tırmanmaya çalışan bir çocuk gören kişi, sürekli karar değiştiren ve yanlış işler ile uğraşan kişidir.

Rüyada Tırmanırken Düşmek

Rüyada tırmanırken düşmek, plansız yapılan işler ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, tedbir almadan ve düşünmeden hareket ettiği için, yaptıklarının sonucun da büyük zararlar alır. Rüyada tırmanır iken birinin düştüğünü görmek, yaptıkları kıskanılan birine zara vermek ile tabir edilir.

Rüyada Yükseğe Tırmanmak

Rüyada yükseğe tırmanmak, korkular ile yüzleşmeyi delalet eder. Rüyada yüksek bir duvara tırmandığını gören kişi, sonuçlarının boş olduğunu bildiği işleri yapar ve bunlardan zarar görür. Rüyada başka birinin yükseğe tırmanmasına yardım etmek, kötü niyet olarak yorumlanır.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüyada yokuş tırmanmak, verilen emeklerin karşılığının alınması ile yorumlanır. Rüyasında yokuş tırmandığını gören kişi, fakirlikten ve dertlerinden kısa zaman içinde kurtulur. Başka bir insanın yokuş tırmandığını görmek, hayranlık duyulan ve takdir alan bir iş yapmak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani