Rüyada “Rüyada Tıraş Olmak” Görmek

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada Tıraş olmak dirliğe, düzene, berekete, bolluğa, arınmaya ve iyileşmeye işarettir. Cafer-i Sadık buyurmuştur ki: Rüyada tıraş olduğunu görmek, erkek için özgürlüğe, hanımlar için hayırlı bir izdivaca işaret eder. Rüyada kendi saçlarını kendi kesen kişi kendi kuvveti ile büyük işler başaracak demektir.

Rüyada Tıraş Olmak İslami Anlamı

Rüyada Tıraş olmak, Kirmani(r.a)’ya göre bu rüyayı gören kimse yaşadığı sıkıntılı süreçlerinden altından gururlar ve zaferle kalkacak demektir. Rüyada tıraş olurken bir yerini kanattığını gören kimse için savaş zamanından sonra sulh; kavgalardan ve dargınlıklardan sonra barışma söz konusu olabilir. Tıraş olduktan sonra duş aldığını gören kimse için su gibi bereketli ve hayırlı bir gelecek adım adım geliyor demektir.

Rüyada Tıraş Makinesi Görmek

Rüyada tıraş makinesi görmek dedikoduya, hayırdan sonra gelen şerre, iyilikten sonra gelecek sıkıntılı günlere delalettir. Rüyada çalışır vaziyette tıraş makinesi görmek kısa bir süreliğine denizaşırı bir mesafede yolculuk manalarına da gelmektedir. Bu yolculukların sonu hayır da şer de olabilir.

Rüyada Tıraş Bıçağı Görmek

Rüyada tıraş bıçağı görmek göçe, ev ve şehir değişikliğine, ani alınan bir karar ile birlikte iş değişimine işarettir. Rüyada tıraş bıçağıyla kendini yaraladığını gören kimse alacağı acı bir haber ile birlikte sarsılabilir. Tıraş bıçağı arayan kimse konacağı miras ile birlikte feraha kavuşur.

Rüyada Tıraş Görmek

Rüyada tıraş görmek birçok farklı anlamlara gelmektedir. Kimi tabirlere göre bir hastalık haber, kimi tabirlere göre uzun zamandır kronik olarak devam eden bir hastanın mucizevi bir şekilde iyileşmesi anlamına gelir.

Rüyada Tıraş Olan Birini Görmek

Rüyada tıraş olan birini görmek uzun zamandır karşılaşılmamış bir arkadaş, bir dost ile karşılaşmaya, eski günleri yad etmeye, nostaljik mutluluklar yaşamaya delalettir. Rüyada yabancı birinin tıraş olduğunu gören kimse için beklemediği bir yerden bir para haberi gelecek demektir.

Rüyada Tıraş Etmek

Rüyada tıraş etmek mahir ve vakıf olmaya işaret eder. Kişi gerçek hayatında deneyeceği işlerde çok başarılı olup planlamadığı kadar yükselecektir. Rüyada bir başkasını tıraş ettiğini gören kimse verdiği ve dağıttığı yardımlar ile birlikte çok fazla hayır duası alacaktır.

Rüyada Etek Tıraşı Olmak

Rüyada etek tıraşı olmak bekar erkekler için evliliğe, hayırlı bir izdivaç ile birlikte dünya evine girmeye delalettir. Rüyada etek tıraşı olduğunu gören kimse gerçek hayatında evli ise çok yakında bir bebek haberi ile müjdelenecek demektir.

Rüyada Tıraş Sabunu Görmek

Rüyada tıraş sabunu görmek, aklık, beyazlık, nur gibi anlamlarla açıklanır. Tıraş sabununu yüzüne ve sakallarına sürdüğünü gören kimse çok yakında alacağı bir haber ile birlikte mutlu olacak demektir.

Rüyada Sakalını Tıraş Etmek

Rüyada sakalını tıraş etmek kişinin kendi mücadelesi ve azmi ile birlikte büyük yerler gelineceğini, mevki ve şan şöhret olunacağını göstermektedir. Tıraş ederken kan aktığını gören kimse için bir adağı yerini bulacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani