Rüyada “Rüyada Timsah Görmek” Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, çok sayıda yorumcu tarafından çok tehlikeli bir düşmana ve bundan dolayı yaşanacak zor durumlara dalalet etmektedir. Ayrıca rüyada timsah görmek kişinin kısmetinin açık olduğuna da bazı alimler tarafından tabir edilmektedir. Bu rüya yorumcular tarafından tehlikeli ve güçlü bir rakibe ya da düşmana dalalet etmektedir.

Rüyada Timsah Görmek İslamı Anlamı

İbni Sirin (r.a)’e göre bu rüya oldukça tehlikeli ve düzenbaz bir düşmana yorumlanmaktadır. Düşmanın her türlü mücadeleyi mübah saydığına ve bu nedenle kişiye büyük zararlara vereceğine de tabir olunur. Ayrıca çok sayıda islami yorumcuya göre bu rüya kişinin yakın zamanda yaşayacağı büyük bir değişikliğe de tabir olunur. Kişinin hain ve gaddar bir yönetici ile çalışmasına da tabir olunmaktadır.

Rüyada Timsah Yemek

Rüyada timsah yemek iyi niyetli ve hoşgörülü bir insan iken değişen ve gaddarlaşan bir kimseye tabir olunmaktadır. Ayrıca gaddar biri tarafından yönetilmeye ya da acımasız kimsenin mazluma yaptıklarına şahit olmaya da yorumlanmaktadır. Çok sayıda dini yorumcuya göre ise rüyayı görenin kuvvetli düşman karşısında mağlup olmasına ve bundan dolayı yaşayacağı sıkıntılara tabir olunur.

Rüyada Timsah Sevmek

Rüyada timsah sevmek kişinin kötü niyetli ve gaddar birine aşık olmasına ya da böyle biri ile evlenmesine tabir olunur. Sıkıntı yaşanacağına ve bu sıkıntıların giderilmesi için imkan olmayacağına da tabir edilir. Ayrıca çok sayıda alime göre bu rüya gaddar ve kötü bir kişi ile çalışmaya ve ondan gelecek zararlara tabir edilir.

Rüyada Timsah Yumurtası Görmek

Rüyada timsah yumurtası görmek ne anlama gelir? Bu rüya hayra yorulmayan rüyalardandır. Kişinin pusuda bir düşmanı olduğuna ve bu kimsenin kendini belli etmediğine ayrıca tehlikeli
olduğuna da tabir olunur.

Rüyada Timsah Kesmek

Rüyada timsah kesmek tehlikeli ve kötü niyetli kimselere galip gelmeye ve zafer elde etmeye tabir olmaktadır. Ayrıca çok sayıda islam alimine göre bu rüya kişinin kötü niyetin farkına varmasına ve bu nedenle önlemler almasına kötü niyetlerin gerçekleşmemesine tabir olunur.

Rüyada Timsah Öldürmek

Rüyada timsah öldürmek kişinin içindeki tüm kötü duyguları köreltmesine ya da nefis terbiyesine tabir edilir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüyayı gören kişi yakın zamanda büyük hayırlar yapar ve insanlara büyük faydaları dokunur.

Rüyada Timsah Isırması

Rüyada timsah ısırmak haksızlıklarla mücadele etmek ve bunlar karşısında galip gelmeye tabir edilmektedir. Ayrıca başka birine yapılan haksızlığa karşıda boyun eğmemek ve karşı çıkmak o kişinin hakkını aramak olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Timsah Yakalamak

Rüyada timsah yakalamak kötü niyetin farkına varmak ve bunu açığa çıkarmak olarak tabir edilir. Ayrıca çok sayıda alime göre ise bu rüya kişinin kontrol altında tutamadığı bazı sorunları olacağına ya da ailesinden birinin bir türlü akıllanmamasına ve bu nedenle yaşanılan büyük problemlere yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani