Rüyada “Rüyada Testere Görmek” Görmek

Rüyada Testere Görmek

Rüyada Testere görmek, rüya sahibinin zor ve zahmetli işler yapması ile yorumlanır. Rüyada testere görmek sinirli ve öfkeli insanlar ile tabir edilir. Rüyada testere görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur. Rüyada başka birinin testere ile birini öldürdüğünü görmek, yaşanan hadiselere tanıklık etmek ile yorumlanır.

Rüyada Testere Görmek İslami Anlamı

Rüyada Testere görmek, Cafer-i Sadık (r.a) her işi yapan ve helal kazanç sağlayan kişiler ile yorumlamıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında testere gören kişi, zor işleri başaran ve kendi çabaları ile kazanç sağlayan kişiler ile tabir etmiştir. Rüyada testere ile el kesilmesi, iş kazası olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Elektrikli Testere Görmek

Rüyada elektrikli testere görmek, yapılacak işlerde kolay yol aramak ile yorumlanır. Rüyasında elektrikli testere ile bir iş yaptığını gören kişi, kendine önem veren, zor işleri sevmeyen kişidir. Elektrikli testere almak, mevsimlik işçi olarak tabir edilir.

Rüyada Testere İle Adam Öldürmek

Rüyada testere ile adam öldürmek, hak aramak ile tabir edilir. Rüyasında testere ile adam öldürdüğünü gören kişi, hakkını yiyen kişilerden hesap soracaktır. Rüyada testere ile birini öldürmek, düşmanlık yapan kişilerden uzak durmak ile yorumlanır.

Rüyada Testere İle Elini Kesmek

Rüyada testere ile elini kesmek, yapılan haksızlıkları fark etmek ve kendini cezalandırmak ile yorumlanır. Elini testere ile kestiğini gören kişi, yanlışlarını fark edip, kendine çeki düzen veren kişidir. Rüyada elin testere ile kesilmesi, zor dönemlerden sonra rahatlamak ile de yorumlanır.

Rüyada Testere İle Adam Kesmek

Rüyada testere ile adam kesmek, lider olma isteği ile yorumlanır. Rüyasında tanıdığı birini testere ile kestiğini gören kişi, mal ve parasına ortak olan kişilerden kurtulmaya çalışıyordur. Tanınmayan birini testere ile öldürmek, başkalarının hakkı olan parayı sahiplenmek ile tabir edilir.

Rüyada Testere İle Ağaç Kesmek

Rüyada testere ile ağaç kesmek, zor işleri başarmak ve kendine güvenen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında testere ile ağaç kestiğini gören kişi, emeklerinin karşılığını alacaktır. Testere ile ağaç kesmek mal sahibi olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Testere İle Kesilmek

Rüyada testere ile kesilmek, zor durumda kalmak, düşman toplamak ile yorumlanır. Testere ile kesildiğini gören ve korkan kişi, düşmanları tarafından büyük zararlar alır ve tüm mal varlığından olur. Rüyada testere ile kesilmek, hakkını alamamak ile de yorumlanır.

Rüyada Testere Almak

Rüyada testere almak, karar vermek ile yorumlanır. Rüya sahibi hayatı ile ilgili kesin kararlar alır ve yapmaya başlar. Testere almak, işe başlamak ve başarılı olmak ile de yorumlanır. Rüyasında testere alıp çalıştığını gören kişi, meslek hayatında kimsenin başaramadığı işleri başarır ve sağlam bir makam sahibi olur.

Rüyada Testere Tutmak

Rüyada testere tutmak, kararsızlık ile yorumlanır. Rüyasında testere tuttuğunu gören kişi, yapacağı işlerde kararsız kalan ve çekinen kişidir. Rüyada testere tutmak ve düşürmek, alınan kararların sonucunda hayal kırıklığına uğramak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani