Rüyada “Rüyada Terk Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Terk Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Terk etmek, kişinin dostları tarafından ihanete uğrayacağı ve kötü bir pozisyona düşürüleceğine yorumlanır. Rüyada sevgiliyi terk etmek, yaşanacak olan üzücü olaylar sonrasında bu yüzden de yapayalnız kalacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında eşini terk ettiğini gören biri için, çok sevdiği arkadaşlarının kendi arkasından iş çevirdiğine şahit olacaktır. Çoğu rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada evi terk etmek kişinin dostları ile arasına soğukluk gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Terk Etmek İslami Anlamı

Rüyada Terk etmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında düğünü terk ettiğini görürse, dostları tarafından zarara uğratılacak demektir.” Bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de rüyada terk etmek kişinin yanlış dostlar ile arkadaşlık ettiğini gösterir.

Rüyada Evi Terk Etmek

Rüyada evi terk etmek, kişinin ailesinden gelecek zararı ifade etmektedir. Rüyayı gören kişi, aile üyelerinden bazılarının kendisine karşı kinlendiğini fark edecek ve onlardan bir süreliğine uzaklaşacaktır. Rüyasında evi terk ettiğini gören birinin ailesi ile arasına soğukluk girer.

Rüyada Eşini Terk Etmek

Rüyada eşini terk etmek, rüya sahibinin etraftan gelen uyarılara rağmen yanlış yolda ilerlediğine işarettir. Rüyasında eşini terk ettiğini gören biri insanların söylediklerine kulak asmadan bildiği yolda ilerler.

Rüyada Sevdiğini Terk Etmek

Rüyada sevdiğini terk etmek, çok istenilen bir şeyin sonunda elde edileceği manasına gelir. Rüyasında sevdiği insanı terk ettiğini gören biri uzun zamandır istediği ama ne yazık ki çok uzun süredir de elde edemediği bir şeye sonunda ulaşacak demektir.

Rüyada Terk Edilmek

Rüyada terk edilmek, kişinin psikolojik bir sıkıntı yaşayacağına ve bu sıkıntıda da yanında kimsenin olmayacağına delalet eder. Rüyasında biri tarafından terk edildiğini gören kimse, ruhsal açıdan kendini bitkin hissederek bir çöküntü yaşayacak ve bu süreçte de yalnız olacaktır.

Rüyada Birini Terk Etmek

Rüyada birini terk etmek, dostlar ile aradaki samimiyetin kötü niyetli bir düşman yüzünden bozulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında birini terk ettiğini gören kişi, dostları ile başka biri yüzünden tartışacak ve onlarla arası açılacak demektir.

Rüyada Düğünü Terk Etmek

Rüyada düğünü terk etmek, güzel günlerin artık geride kaldığının habercisidir. Rüya sahibi felaketlerde geçecek günlere karşı hazırlıklı olmalıdır. Rüyasında düğünü terk ettiğini gören birinin başının üzerinde kara bulutlar dolaşıyor ve onu çok kötü günler bekliyor demektir.

Rüyada Kocayı Terk Etmek

Rüyada kocayı terk etmek, kişinin tehlikelerle dolu bir yolda ilerlediği manasındadır. Rüyasında kocasını terk ettiğini gören biri hem kendisini hem ailesini hem de çevresinde değer verdiği diğer insanları tehlikeye atacak bazı işler ile meşgul oluyor demektir.

Rüyada Çocuğunu Terk Etmek

Rüyada çocuğunu terk etmek, vicdansızlık ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi çevresindeki bazı kişilere vicdansızca davranarak onların kalplerini kıracak ve toplum içerisinde sahip olduğu tüm itibarını bu davranış ile yitirecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani