Rüyada “Rüyada Televizyon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Televizyon Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Televizyon görmek, kişinin kendisini toplumdan soyutlamasına ve yapayalnız bir hayat sürdüğüne işaret eder.  Rüyada televizyon taşımak, çevresindeki herkes onunla iletişim kurmaya çalışırken o, kaçmak için yer aramaktadır.

Rüyada televizyon hediye almak, artık eskisi gibi insanlarla içli dışlı olmaz ve kendisini toplumsal olan her şeye kapatır. Birçok rüya tabircilerinin yaptığı yorumlara göre ise rüyada televizyonun kırıldığını görmek, birinin kendi isteği doğrultusunda toplumdan uzaklaşması anlamına gelir.

Rüyada Televizyon Görmek İslami Anlamı

Rüyada Televizyon görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında televizyon görürse, çevresindeki insanların haksızlıklarından, ikiyüzlülüklerinden ve yalanlarından bıkmış ve bu yüzden herkesten ayrı bir hayat sürmeye karar vermiş demektir.” Birçok yorumcuya göre de rüyada televizyon görmek birinin kendi ile baş başa kalmasına delalet eder.

Rüyada Televizyon Taşımak

Rüyada televizyon taşımak, çok önemli bir haberin rüya sahibi tarafından verilmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişi vereceği bu önemli ve aynı zamanda güzel haber ile birçok insanın mutluluğuna yol açacak ve hayırlı bir iş yapmış olacaktır.

Rüyada Televizyon Satmak

Rüyada televizyon satmak, maddi konulardaki durgunluğu ifade eder. Rüyasında televizyon sattığını gören kimsenin iş hayatında uzun sürmeyecek bazı aksaklıklar meydana gelir. Bu aksaklıklar da bazı problemleri ortaya çıkarabilir.

Rüyada Televizyon Kapatmak

Rüyada televizyon kapatmak, bir süredir kendisini toplumdan soyutlayan birinin yeniden insan arasına karışmasına işaret eder. Bu kişi tek başına olmaktan yorulacak ve insanlarla olan iletişime ihtiyaç duyacaktır. Rüyasında televizyon kapattığını gören biri yalnız ve dertli ruh halinden kurtulur. Eskisi gibi insanların arasına dönerek mutlu olma yolunda birçok adım atar.

Rüyada Televizyon Tamircisi Görmek

Rüyada televizyon tamircisi görmek, zor bir zamanda gelecek yardım elini temsil eder. Ruhsal anlamda sağlıklı bir durumda olmayan rüya sahibi kendisiyle iç hesaplaşmaya girdiği bir sırada hiç tanımadığı bir insandan gelen yardımla yeniden ayağa kalkar. Rüyasında televizyon tamircisi gören kimse, problemlerini tek başına çözmek zorunda kalmaz ve başkasından gelecek yardımla birçok sorunu halledebileceği güce sahip olur.

Rüyada Televizyonun Bozulması

Rüyada televizyonun bozulması, kişinin birini beklediğine ve onu görmek için can attığına delalettir. Rüyayı gören kişi, uzun zamandır hasretini çektiği birini sonunda görecektir. Rüyasında televizyonun bozulduğunu gören biri çok sevdiği bir insan ile bir araya gelecek demektir.

Rüyada Televizyon Ekranının Kırılması

Rüyada televizyon ekranının kırılması, kişinin iç sıkıntılara sahip olduğunu gösterir. Birçok rüya tabircisine göre de bu sıkıntılar zamanla psikolojik rahatsızlıklara dönüşecek ve rüya sahibinin zihninde bazı kalıcı hasarlara sebep olacaktır.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüyada televizyon izlemek, her şeyin hep daha fazlasını isteyen biri ile tabir olunur. Rüyasında televizyon izlediğini gören biri çok fazla ideale sahip demektir. Ayrıca sürekli bir şeyler istemekte ve hayattan bir sürü şey beklemektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani