Rüyada “Rüyada Tecavüze Uğramak” Görmek

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, karşılıklı olarak meydana gelecek kırgınlıkları temsil etmektedir. Rüya sahibi hem çevresindeki insanlar tarafından kalp kırıklığına uğrayacak, hem de bu kırgınlığın verdiği öfke ile çevresindekileri kıracaktır. Rüyada tecavüze uğramak, birçok yorumcuya göre rüyada tecavüze uğramak aile içerisinde meydana gelen sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Tecavüze Uğramak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu konu ile alakalı olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Rüyasında tecavüze uğradığını gören birisi, hem kırar hem de kırılır. Sevdikleri ile arasına geri dönüşü olmayan anlaşmazlıklar girer.” Birçok rüya tabircisine göre rüyada tecavüze uğramak olumsuz anlamlar içerdiği için hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğramak

Rüyada cinsel saldırıya uğramak, kişinin malına gelecek zarara işaret eder. Bir süredir yanlış işlerle meşgul olan bu kişi, maddi kazancında veya birikim yaptığı yatırımlarda ciddi bir azalma meydana geldiğine şahit olacaktır. Rüyasında cinsel saldırıya uğradığını gören biri, fiziksel anlamda ciddi kayıplar yaşayacak demektir.

Rüyada Tecavüz Edilmek

Rüyada tecavüz edilmek, evli birinin eşi ile evli olmayan birinin ise sevgilisi ile yaşayacağı problemleri simgelemektedir. Bu süreçte karşılıklı olarak ciddi kırgınlıklar yaşanabilir. Rüyayı gören kişi oldukça ağır sözler sarf edecek ve sevdiğinin kalbini kıracaktır. Rüyasında kendisine tecavüz edildiğini gören biri, söylediği sözler ile sevdiği insanı çok fazla üzecektir.

Rüyada Tecavüzden Kaçmak

Rüyada tecavüzden kaçmak, birinin hayatındaki sıkıntılardan kaçması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ciddi bir bunalımda olduğu için bir süreliğine uzaklaşmak isteyecektir. Rüyasında tecavüzden kaçtığını gören biri, kafasını iyice toparlamak ve hayatındaki sorunlara çözüm bulabilmek için yalnız kalmak isteyecektir. Bu rüya birçoklarına göre hayırlıdır, çünkü rüya sahibi yalnız kalma sürecinden sonra birçok problemi kolayca çözme yetisine sahip olacaktır.

Rüyada Tecavüz Etmek

Rüyada tecavüz etmek, rüya sahibinin doğru yoldan ayrıldığına işarettir. Kalbinin eski temizliği kaybolmuş ve insanların arasına fesat ve soğukluk sokmak için bazı eylemlerde bulunuyor demektir. Rüyasında birine tecavüz ettiğini gören kimse, derhal tövbe etmeli ve davranışlarında dikkatli olmalıdır. Bazı yorumculara göre bu rüyayı gören kişiler dini yoldan ayrılmış demektir.

Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak aile içerisinde miras kavgası çıkacağı anlamına gelmektedir. Vefat eden bir aile büyüğünden kalan bu miras bireyler arasında büyük anlaşmazlıklara sebep olacak ve herkesi birbirine düşürecek demektir. Rüyasında tecavüze uğradığını gören kimse, ailesindeki diğer kişiler hakkında kötü düşünceler içerisine girer ve onların kalplerini kıracak ağır sözler eder.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, kişinin hayırlı bir evlat olmadığına ve anne ve babasına çeşitli zulümler yaptığına delalet eder. Rüya sahibinin son zamanlar niyeti iyi olmayan kişiler tarafından ailesine karşı doldurulması, onu anne ve babasına karşı kötü düşüncelere itecektir. Rüyasında tecavüze uğradığını gören kimse ailesine karşı olan tavırlarını derhal değiştirmelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani