Rüyada “Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek” Görmek

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

Rüyada tavuk sürüsü görmek, kişinin yakın zamanda bir topluluğa idareci olacağına ya da geniş bir aileye aile reis olacağına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre rüyada tavuk sürüsü görmek, kişinin iş hayatında önemli bir yere geleceğine ve bu sayede gelirinin artacağına ve maaşının artacağına tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin yakın zamanda kişinin iyi bir haber aldığına alacağı bu haberle hayatının olumlu yönde etkileneceğine tabir olunmaktadır.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen tavuk sürüsü, Cafer-i Sadık (r.a)’a göre ise bu rüya kişinin İslam aleminde önemli bir yere sahip olacağına dalalet etmektedir. ayrıca çok sayıda alime göre bu rüya kişinin arkadaş ve dost çevresinden sevilen bir yere sahip olacağına ve aranan sevilen biri olacağına tabir edilmektedir. Bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin toplum içinde saygın bir yere sahip olacağına ve nasihatler alınacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Tavuk Saldırması

Rüyada tavuk saldırması bazı alimlere göre kişiye bazı insanların sözlü olarak saldırmasına ya da hakarete uğramasına tabir edilmektedir. Bazı islam alimlerine göre ise bu rüya bir kavgaya karışmaya ve bu kavga sonrasında üzülmeye tabir olunmaktadır. Bazı alimler ise bu rüyanın kişinin hayal dünyasında yaşadığı sıkıntılara ve bazı insanlara bu nedenle zarar vermesine tabir edilmektedir.

Rüyada Tavuk Pisliği Görmek

Rüyada tavuk pisliği görmek kişinin kötü niyetli ve zarar veren biri ile tanışmasına ve bu nedenle kendisinin zarar görmesine ayrıca iftiraya uğramaya da tabir olunmaktadır. Bazı dini yorumculara göre bu rüya hayatın rutin durumunun değişeceğine ve kişinin içki alemine dalacağına ya da kötü arkadaşlıklar edineceğine tabir olunmaktadır.

Rüyada Tavuk Yakalamak

Rüyada tavuk yakalamak kişinin yakın zamanda bir fırsat yakalayacağına tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin hayatına biri gireceğine ve bu kişi ile hayatının değişeceğine tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin hayatının bazı yönlerinin değişimine ve bu nedenle büyük fırsatlara yakalayacağına tabir olunmaktadır.

Rüyada Tavuk Beslemek

Rüyada tavuk beslemek ne anlam gelir? Bazı alimlere göre bu rüya kişinin evleneceğine ya da çocuk sahibi olacağına tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin yakın zamanda çocuğu olacağına ya da ailenin içine yeni bir birey ekleneceğine gelin ya da damat gireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Tavuk Yemeği Görmek

Rüyada tavuk yemeği görmek kişinin bazı nedenlerle bir geziye çıkacağına ve burada insanların dedikodusuna şahit olacağına tabir edilmektedir. Çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüya kişinin insanlara arasında dedikodusunun yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada Tavuk Sesi Duymak

Rüyada tavuk sesi duymak kişinin yeni insanlarla sohbete karışacağına ve yeni şeyler öğreneceğine tabir edilmektedir. Kısa zaman içinde aile içinden birinin bir okul kazanmasına ya da iş hayatında yönetici olmasına tabir olunmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani