Rüyada “Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada tavuk görmek, mutlu hayata, güzelliklere yorumlanmaktadır. Yaşam dolu, neşeli, keyfi yerinde bir kadın anlamını taşır. Ayrıca, kişinin canının sıkılacağı bir durumla karşılaşacak olmasına fakat bu sıkıntıdan kurtulacağına, geçici sorunlara, kişi sağlıklı ise sağlığını kaybedeceğine, kötü bir hastalığa sahip olanlar için şifaya, ikinci kez evlenecek olmaya, ev, arsa, araba sahibi olmaya dalalet eder.

Rüyada Tavuk Görmek İslami Anlamı

Diyanet tabiriyle, bir kimsenin bu rüyayı görmüş olması, iyi huylu kişilerle tanışacak olup arkadaş, dost kazanmak, güzel bir hizmetçiye sahip olmak şeklinde açıklanmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) yorumu ile rüyada tavuk görmek, hayırlı bir kısmet, şans, hizmetçi demektir. İbni Şirin (r.a) ise bu rüyayı, güzel ahlak ve güzel kadın şeklinde ifade etmekle birlikte aynı zamanda yardıma muhtaç olan insanları sevindirmek olarak yorumlamıştır.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, kazanılacak mal ve paradır. Kişinin yakın zamanda mirasa konup zenginleşeceğine, aşk ilişkileri yaşanacağına, mutlu bir yuvaya, bekârlar için hayırlı bir kısmete yorumlanabilir. Bazı yorumculara göre, sıkıntı çekecek olmak, kötü kalpli insanlarla karşılaşmak, merhametsiz bir patron, sıkıntı, dert, cefa olarak açıklanmaktadır.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek, iş alanında sevindirici durumlarla karşılaşmaya, eli açık kişilere, külfet oluşturan insanlardan kurtulmaya, kazancın bol olacağına, mutlu arkadaşlık ilişkilerine işarettir. Bu rüyanın olumsuz yorumu ise, art niyeti olan insanlardan kötülük görecek olmak, mutluluğu kaybetmek, çalışma hayatında stres çekmek, huzursuz bir hayata sahip olmak, pintileşmek, vefasız birine dönüşmek, çıkarcı biri olmak, kendinden başka kimseye hayrı dokunmamak demektir.

Rüyada Tavuk Almak

Rüyada tavuk almak, kurulan hayallerin kısa süre içerisinde hayata geçirileceğine, çekilen cefaların ardından ferağa erileceğine, aile bireyleri arasındaki husumetin biteceğine, evlilik hayalleri kuran kişilerin nikâh masasına oturacağına dalalet eder. Aynı zamanda saygınlık, itibar, mevki şeklinde ifade edilebilmektedir.

Rüyada Tavuk Kovalamak

Rüyada tavuk kovalamak, sabır ve inancın ardından gelecek olan güzelliklere, karamsar düşünceleri ortandan kalkacağına işarettir. Kişinin kalbinin rahatlayacağına, güzel ve temiz bir geleceğe, dileklerin kabulüne rivayet etmektedir. Emekliler için rahat bir yaşam, bereket, rızk, helal para ve kazanç şeklinde tanımlanabilir.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüyada tavuk eti görmek, hayırlara işaret etmekte olan bu rüya, kişinin dertlerden arınıp aydınlık günlere geçeceğine yorumlanır. Kötü düşüncelerden arınıp rahatlayacağına, hasta kişilerin sıhhate kavuşacaklarına alamettir. Aile içerisinde mutluluk bulacak olmak, tatlı duygular yaşamak, unutulan heyecanları yeniden hissetmek şeklinde de açıklanabilmektedir.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada tavuk pişirmek, genellikle şansa, kısmet ve talihe işarettir. Zor günlerin ardından mutlu olmaya, çok para kazanmaya, bolluk içerisinde yaşayacak olmaya alamet eder. Sevindirici haberler içeren bir rüya olarak tabir edilir. Yakın zamanda şansınızın artarak mutlu bir döneme gireceğinize, bekâr biriyseniz hayırlı bir izdivaç yapacağınıza, evliyseniz hanenize bolluk, bereket, mutluluk, müjdeli haberler yağacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani