Rüyada “Rüyada Tas Görmek” Görmek

Rüyada Tas Görmek

Rüyada Tas görmek, eli lezzetli, güzel yemekler yapan, olgun, nerede nasıl konuşacağını bilen, neşeli, hoş sohbet bir kadının varlığını gösterir. Rüyada görülen tas eğer temiz ve parlaksa bu hayırlı bir eş şeklinde yorumlanır. Ancak rüyada görülen bu tas tenekeden yapılmış ise hayırsız bir kazanç sağlanacağına işaret eder.

Rüyada tas görmek genellikle bir kadın veya kız çocuğu ile tabir edilir. Rüyada tasla yıkanmak, maddi açıdan çok yükseklerde gözü yoktur ve bunun yanında hem iş hayatında hem özel hayatta başarılı olacaktır. Rüyada tastan su içmek ise, hayatında sahip olduğu ün ve şöhretin artacağına, kıymetli bir statü edineceğine, ailesinin mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Tas Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tas görmek, İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada tas görmenin dört tabiri olduğunu söyler. Bunlar hizmetçi kadın, evlat, cariye ve menfaattir. Ayrıca rüyada tas görmek rüyayı gören kişinin iyi kalpli, görmüş geçirmiş biriyle karşılaşmaya ve bu kişiden birtakım nasihatler alacağına alamet eder.

Rüyada görülen gümüş tas, erkek için saygınlık, asalet şeklinde de yorumlanır. Bu çerçevede rüya sahibinin işinde edindiği konum onu toplum içinde saygın bir yerleştirecektir. Gümüş kadın için süs, güzellik simgesidir. Rüyasında gümüş tas görmek rüya sahibinin iyi kalpli, çevresindekilere yardım eden biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sahip olduklarıyla mutludur.

Rüyada Tas Almak

Rüyada tas almak tabiri rüyada görülen tasa göre farklılık göstermektedir. Eğer rüyada görülen tas temiz bir tas ise rüya sahibinin iş hayatında güzel bir başarı kazanacağı şeklinde yorumlanır. Tas çirkin ve kirliyse rüya sahibi sıkıntılı bir sürece girer.

Rüyada Tas Kırmak

Rüyada tas kırmak rüya sahibinin giriştiği bazı işlerden maddi açıdan zarar uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Hamam Tası Görmek

Rüyada hamam tası görmek rüyayı gören kişinin zenginleşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin maddi olanakları artar. Kendini rahat, lüks ve konfor içinde bulur. Yaşam kalitesi ve refahında gözle görülür bir artış olur.

Rüyada Banyo Tası Görmek

Rüyada banyo tası görmek rüya sahibinin sahip olduğu problemlerin yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret edilir. Rüyada banyo tası ile yıkanmak, çevresindeki değer verdiği kişilerle birlikte adımlar atarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Sefer Tası Görmek

Rüyada sefer tası görmek rüya sahibinin işine bağlı bir birey olduğunu gösterir. Rüyasında sefer tası gören kişi tam manasıyla bir işkoliktir. Bunun yanında rüya sahibinin vatanı için nöbet tutacağına veya bir seyahate çıkacağına da alamet eder.

Rüyada Bakır Tas Görmek

Rüyada bakır tas görmek rüyayı gören kişinin kalabalıklar içine gireceğine, hayatındaki sıkıntıların yavaş yavaş azalacağına, bir yardım kuruluşuna destekte bulunacağına, yakın bir arkadaşının yaptığı hata hakkında yakın zamanda kendini affettireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Tas Görmek

Rüyada altın tas görmek rüya sahibinin Allah’ın koyduğu yasaklara karşı gelmeyeceğine, maddi açıdan bir yükten kurtulacağına, gelecek günlerin hayırlara vesile olacağına, sevdiği insanların gösterdiği destek ile hayırlı birtakım sonuçlar alacağına delalet eder.

Rüyada Gümüş Tas Görmek

Rüyada gümüş tas görmek kadın ve erkek için farklı anlamlara gelir. Ancak her ikisi için de hayırlı olarak yorulur. Rüyasında gümüş tas gören erkek iş hayatında yakaladığı başarı sayesinde uzun yıllar emek verdiği bir neticeye ulaşacak maddi açıdan sıkıntılarını üzerinden atacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani