Rüyada “Rüyada Tarantula Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Tarantula Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Tarantula görmenin anlamı rüya sahibi için hayırlı olmayıp yakınlarında bir düşmanının olduğuna işaret etmektedir. Rüyada Tarantula gören bir kimsenin hayatında birtakım değişiklikler yaşanacağına, işlerinin kötü gideceğine ve kötü haber alacağına yorulmaktadır. Rüyada tarantula görmenin birçok anlamı bulunmakta olup rüyayı gören kişiye ve rüyanın görülüş biçimine göre farklı yorumlar oluşmaktadır. İmam Nablusi (r.a) diyor ki; rüya sahibinin yoldan çıkacağına ya da yoldan çıkmış bir düşman kazanacağına alamettir. Kinci, kötü kalpli ve hileci bir adama işaret eden tarantula rüyasının tehlikeli olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Tarantula Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula görmek tarantulanın rengi, boyutu ve nasıl görüldüğüne göre farklı anlamlar kazanmaktadır. Ancak genel olarak tarantula rüyası şer dolu bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Yeni tanışılacak olan bir düşmana ve hileli işlere işaret eden rüya, rüyayı gören kimse için uyarıcı bir nitelik taşımaktadır. Rüya sahibinin kötü, sıkıntılı ve zor bir dönemden geçileceğine alamet etmektedir. Rüyada tarantula görmenin her ne kadar olumsuz anlamları daha fazla olsa da olumlu anlamaları da mevcuttur.

Rüyada Tarantula Görmenin Olumlu Anlamı

Rüyada tarantula görmenin olumlu anlamı rüya sahibinin hayatını iyi ve temiz bir şekilde geçirdiğini yansıtmaktadır. Rüyayı gören kimsenin kötülükten uzak bir hayat sürdüğünün ve son günlerinde güzel bir hayata sahip olacağının habercisidir. Rüyada tarantula gören bir kimsenin hayatını başkalarını düşünerek ve kimseye zarar vermeden geçiren bir kişiye de işaret ettiği bilinmektedir. Ayrıca rüya sahibinin yaşadığı kötü olayların biteceğine ve huzura kavuşacağına da işaret etmektedir. Büyük ve helal bir kazanç sağlanacağına, bu kazanç ile birçok insana yardım edileceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Tarantula Görmenin Olumsuz Anlamı

Rüyada tarantula görmenin olumsuz anlamı bir hayli fazla olup şerre yorulan bir rüyadır. Rüyada tarantula görmenin olumsuz anlamlarını şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Tehlikeli, sinsi ve hileci bir düşman edinileceğine,
 • Maddi kayıp yaşanacağına,
 • Aile problemlerinin artacağına,
 • Uzun bir dönem boyunca etkili olacak kötülüğe,
 • Hilekar işlere bulaşılacağına,
 • İş hayatında birtakım problemler ile karşılaşılacağına,
 • Geri alamayacağı kararlar vermesine ve bu kararların birçok kişiye zarar vereceğine yorulmaktadır. Rüyada tarantula görmenin olumsuz anlamları olduğu gibi olumlu anlamları da bulunmaktadır. Rüyada tarantula görmenin türüne göre rüyanın anlamları değişebilmektedir.

Rüyada Tarantula Beslediğini Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula beslemek bir kötülüğü uzun süre beslediğine ve kötülüğün büyüdüğüne işaret etmektedir. Rüyada tarantula beslediğini gören bir kimsenin kötülük ve iyilik arasında kalacağına ancak kötülüğü seçeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin yanlış bir karar vereceğine ancak kararından hızlıca vazgeçip doğru yolu seçeceğine alamet etmektedir. Rüyada tarantula beslediğini gören bir kimsenin uzun yıllar sıkıntı çekeceğine ancak ummadığı bir kişinin yardımı ile sıkıntılarının biteceğine de yorulmaktadır. Rüyada tarantula besleyen bir kimsenin çevresinde dikkat etmesi gereken birinin bulunduğuna da dikkat çekilmektedir. Tarantula besleme rüyası hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahip bir rüyadır.

Rüyada Gri Tarantula Görmenin Anlamı

Rüyada gri tarantula görmek rüya sahibinin etrafında bir düşman olduğuna ancak düşmanın kimliğini belli etmediğine yorulmaktadır. Rüyada gri tarantula gören bir kimse için uyarıcı bir nitelik taşımaktadır. Rüyada gri tarantula gören bir kimsenin hatalarından ders çıkarması gerektiği ve temkinli davranmaya özen göstermesine dikkat çekilmektedir. Rüyayı gören kimsenin başına birtakım işler açılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Siyah Tarantula Görmenin Anlamı

Rüyada siyah tarantula görmek rüya sahibinin iş yerinde yaşayacağı problemlere dikkat çekmektedir. Rüyada siyah tarantula görmenin birçok anlamı bulunmaktadır ancak rüyayı gören kimseye göre farklı anlamlar oluşabilmektedir. Rüyada siyah tarantula görmenin anlamını şu şekilde açıklamak mümkündür;

 • Rüyada siyah tarantula gören kimse bir bekar bir kadın ise; iş yerinde hak ettiği değeri görmediğine ve istediği terfii uzun süre alamayacağına işaret etmektedir.
 • Rüyada siyah tarantula gören kimse bekar bir erkek ise; iş yerinde yaşayacağı birtakım problemlerin zaman içinde büyüyeceğine yorulmaktadır.
 • Rüya sahibi eğer evli ise; iş yerinde yaşayacağı sıkıntıların eve de yansıyacağı ve hane içinde birtakım gerginliklerin oluşacağına alamet etmektedir.
 • Rüyada siyah tarantula görmenin genel anlamı ise rüya sahibinin birtakım kişiler ile yüzleşmesine yorulmaktadır. Bu yüzleşmeden rüya sahibi üzgün ve kederli bir şekilde ayrılacaktır.

Rüyada Tarantula Öldürdüğünü Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula öldürmek sıkıntılı günlerin geçeceğine, aile içinde oluşan problemlerin biteceğine ve kişinin mutlu olacağına delalet etmektedir. Rüyada tarantula öldürdüğünü gören bir kimsenin uzun zamandır çektiği çilelerin son bulacağının alametidir. Rüyada tarantula öldürdüğünü gören bir kimse yaşanacak bir kötülüğün önüne geçecek demektir. Caferi Sâdık (r.a) demiştir ki; ezmek, yakmak ve zarar vermek bir kötülüğün önüne geçmeye tabir olur. Bu sebep ile rüyasında öldürdüğünü gören kimse bir düşmana karşı gelecektir şeklinde rüyadan bahsetmiştir.

Rüyada Tarantulanın Soktuğunu Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula sokması rüyayı gören kimse için tehlike işaretidir. Rüya sahibinin yakın çevresinden zarar göreceğine ve bu zararın etkisinden uzun süre kurtulamayacağına yorulmaktadır. Rüyada tarantula gören bir kimsenin özel hayatında dikkat etmesi ve herkese güvenmemesi gerektiğini vurgulamaktadır. Rüyada tarantula sokmasının bir diğer anlamı ise çevresinde birden fazla düşman olduğuna yöneliktir. Rüyada tarantulanın bir başkasını soktuğu görülür ise rüya sahibinin bir kötülükten son dakika kurtulacağına ancak başkasına gelen zararın yakın tanıdığı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tarantulanın Isırdığını Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula ısırması rüyada tarantula sokmasına benzer yorumları bulunmaktadır. Ancak rüyada tarantula ısırması daha küçük problemler yaşanacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin girişeceği bir işten küçük zararlar alacağına ancak kısa süre içinde kendini toparlayacağına alamet etmektedir. Rüyada tarantula eğer bir başkasını ısırıyor ise rüya sahibinin bir olaya şahit olacağına ve ummadığı birine yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Tarantula Yediğini Görmenin Anlamı

Rüyada tarantula yemek rüya sahibinin çevresindeki düşmanları alt edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada tarantula yediğini gören bir kimse kendisine zarar veren, işlerini engelleyen ve kötü niyetli olan kişilerden kısa süre içinde kurtulacağına alamettir. Özellikle iş yerinde yaşanan problemlerin biteceğine ve müjdeli bir haber alarak hayatının değişeceğine delalet etmektedir. Rüyada tarantulayı bir başkasının yediğini görmek ise rüya sahibinin problemleri bir başkası tarafından çözülecek olup o kişiye minnettar kalacağı bir hayatı olacaktır. Rüyada tarantula yediğini gören bir kimse çektiği sıkıntılardan kısa bir süre içinde kurtularak huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Sarı Tarantula Görmenin Anlamı

Rüyada sarı tarantula görmek rüya sahibinin yakın çevresine işaret etmektedir. Rüyada sarı tarantula gören bir kimsenin ya da yakın çevresinin sağlık sorunlarının geçeceğine delalettir. Rüyada sarı tarantula gören bir kimse hane halkı ile ilgili güzel bir haber alacak ve mutlu bir dönem geçireceklerdir. Cabir-ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin dini vecibelerini yerine getirmeye başlayacağı ve hane içinde müjdeli bir haber alınacağı tabir olmaktadır. Rüyada sarı tarantula görmenin anlamları hayırlı olup şansa ve talihin açılmasına delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani