Rüyada “Rüyada Tanışmak” Görmek

Rüyada Tanışmak

Rüyada Tanışmak, rüyayı gören kişi için hayırlı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada tanışmak, kişi için yeni şeylerle karşılaşma, daha yeni bir hayat, yeni bir iş ya da evli değilse evleneceğine işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise hayatta kişiye özel bazı ayrıcalıkların olacağı, kendisine özel bir yardımın dokunulması yönünde yorum yapılır.

İslam alimleri rüyada tanışmak ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyasında tanıştığını gören insanın, sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışan, okuyan, eleştiren kişiye işarettir. Yanlışlardan sıyrılarak sürekli olarak hep ileri gitmeyi hedefleyen biri demektir.İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Tanıştığını rüyasında gören kişi, iş dünyasında yeni bir pazar alanında ticaret yapacağı, İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda yeni kolaylıklar oluşturacak ürünleri üreterek herkese faydalı olacağına işaret eder.

Rüyada Bayanla Tanışmak

Rüyada bayanla tanışmak, kişiye hayatında yepyeni bir güzellikler, hayatının tadını çıkarabilen bir insan olabilmek, yaşamdan zevk alma, kendisi ile birlikte çevresine mutluluk ve neşe saçan biri olmaya delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan dolayı Allah’a sürekli şükretmeli ve fakirlere, yetimlere ve yoksullara sürekli olarak yardım etmesi gerektiği önerilir.

Rüyada Erkekle Tanışmak

Rüyada erkekle tanışmak, insanın hayatına benzersiz güzelliklerin gelmesi, sabretmesi sonucu güzelliklere ulaşması, yaşanılan her sıkıntıdan ders çıkarılması ve gelecekte daha mutlu olmaya yönünde yorum yapılır. Herkes için iyi şeyler dileyen, içinde kötülük bulunmayan kimse demektir.

Rüyada Kaynanayla Tanışmak

Rüyada kaynanayla tanışmak, hayırlı bir işe, yeni girişilecek olan işten başarılı olmaya ve çok para kazanmaya yorumlanır. Geçim dertlerinin bitmesine, mevki ve makama gelinmesi, toplumla saygın olan biri olmasına yorumlanmaktadır. Başka bir yoruma göre ise çevresinden her konuda destek alan, her türlü sıkıntısında ailesinin yanında olduğunu bilmesinin verdiği rahatlık olarak ifade edilir.

Rüyada Biriyle Tanışmak

Rüyada biriyle tanışmak, rüyanın kendisi gibi yorumlanmaktadır. Yani rüyasında biri ile tanışan kişi gerçek hayatta yeni birileri ile tanışacağına ve bu tanıştığı insanlardan çok fayda göreceği ve iyi birer dost olması görülmektedir.

Rüyada Ünlü Biriyle Tanışmak

Rüyada ünlü biriyle tanışmak, kişinin makamında yükseleceğine, resmi kurumlarda yönetici olacağına, siyasetçi olarak milletvekili ya da bakan olması yönünde söylenir. Bundan dolayı kişinin bu durumları yaşaması hainde, sözünde durması, adalet çerçevesinde yaşaması, işi ehline vermesi gereklidir.

Rüyada Yeni Biriyle Tanışmak

Rüyada yeni biriyle tanışmak, uzun bir seyahate çıkacağına, yaşadığı kültürden çok farklı bir ortama gidileceğine, alışmakta biraz zorluk yaşayacağına ama daha sonra alışınca daha çok seveceği bir yere taşınmak olarak bilinir.

Rüyada Sevgilinin Annesiyle Tanışmak

Rüyada sevgilinin annesiyle tanışmak, gerçek anlamda olumlu bir haberin beklendiğine ve bu haberin hayırlısı ile gelmesi yönündedir. Hayallerin gerçekleşeceğine, gayret, dua ve sabır ile her şeyin üstesinden gelineceği, uzun emeklerin karşılığını bulmaya delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani