Rüyada “Rüyada Takvim Görmek” Görmek

Rüyada Takvim Görmek

Rüyada Takvim görmek, olumlu yorumlanır. Rüyada takvim gören kimse, karlı işlere ve yatırımlara tabir edilir. Rüyada takvim görmek yoğun ve çok çalışmayı gerektiren bir döneme işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada takvim görmenin anlamı olumlu olaylara, kazanç ve menfaate işaret eder yönünde olmuştur. Aynı zamanda, sorunların yakın bir tarihte çözülebileceğine de tabir edilir.

Rüyada Takvim Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (ra) demiştir ki; rüyada takvim görmek, kişinin şansı ve baht açıklığı ile yorumlanır. Genel olarak kişinin, hayatının rutinine yorumlanır.

Rüyada Takvime Bakmak

Rüyada takvime bakmak, rüyayı gören kişinin, sorumluluk sahibi, işlerini hep zamanında yapan ve çalışmayı seven biri olduğuna tabir edilir. Diğer bir anlamı ise isteklere ve hedeflere ulaşmak için sabır göstermektir. Yakın zamanda olumlu bir olay ile karşılamaya yorumlanır.

Rüyada Takvim Yakmak

Rüyada takvim yakmak, bir takım işlerden vazgeçmeye delalet eder. Bazı alimlere göre bir takım sorumluluklardan kurtulmak anlamı taşır. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin hayatının bu döneminde yaşayacağı sorunlara ve bir takım aksiliklere yorumlanır. Aynı zamanda işleri ertelemek anlamına da gelir.

Rüyada Takvim Almak

Rüyada takvim almak, hayatı düzene koymak ile tabir edilir. Bu düzenlemeler için kişi, yeni kararlar alacak ve bu kararları uygulayacak demektir. İbni Sirin (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, bulunduğu ortamlardan uzaklaşarak yeni ortamlar edinir ve yeni arkadaşlıklar kurar. Miras olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Takvim Okumak

Rüyada takvim okumak, rüya sahibinin amaç ve hayallerinin aklında belirginleştiğine ve bunlar doğrultusunda hareket edileceğine delalet eder. Menfaat elde etmeye ve hayır görmeye de yorumlanır. Uzun zamandır beklenenin gerçek olacağı anlamı da taşır. Ustalık göstererek ve emekle çalışılan bir işten güzel sonuçlar alınacağına, memnun olmaya tabir edilir.

Rüyada Resimli Takvim Görmek

Rüyada resimli takvim görmek, olumlu yorumlanır. Hayallere delalet eder. Pozitif yaklaşımlarla ilişkileri iyi hale getirmeye işaret eder.

Rüyada Takvim Yaprağı Görmek

Rüyada takvim yaprağı görmek, ticari hayatta yeni bir döneme yorumlanır. Kişi, ticarette yeni iş bağlantıları gerçekleştirecek ve iyi kazançlar elde edecek demektir. İslami yorumu ile bu rüya, güzel günlerin yaşanacağına, zorlukların biteceğine işaret eder. Planlanan bir faaliyetin yakın zamanda hayata geçirileceğine tabir edilir. Rüya sahibi, çok fazla emek vermeden kolay yoldan gelir elde edecek manası taşır.

Rüyada Duvarda Takvim Görmek

Rüyada duvarda takvim görmek, hane içindeki olay ve durumlara işaret eder. Maddi anlamda yaşanan bazı sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Aile bireyleri arasında problemlerin sona ereceği anlamı taşır. Bir diğer anlamı ile bu rüya, ele geçecek toplu para ile tabir edilir. Mal ve mülk ile ilgili olumlu gelişmelere değerlendirilir.

Rüyada Eski Takvim Görmek

Rüyada eski takvim görmek, bazı kararları uygulamaktan vazgeçmek anlamı taşır. Endişe, korku ve kaygıların sona ereceğine huzur ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Daha önce yapılmamış bir işin ya da yerine getirilmemiş bir sorumluluğun tekrar gündeme geleceğine tabir edilir. Diğer bir yorumu ise kişi, eskiden tanıdığı bir insan ile karşı karşıya gelecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani