Rüyada “Rüyada Taksi Görmek” Görmek

Rüyada Taksi Görmek

Rüyada Taksi görmek, iyi haber, süratli ulaşacak bir havadis anlamlarına gelir. Rüyada taksi gören kimse, lakin bu havadisler her zaman sağlıklı olmamaktadır. Rüyada taksi görmek, ve taksiden inmek zorluktan kurtulmaya ve ferahlamaya; sarı taksiye binmek sıkıntılı yolculuğa çıkmaya yahut davranış hayatınızda hovarda bir döneme girmenize delalet eder. Rüyada solgun bir takside akrabalarınız ile birlikte gezmek gurbete çıkmaya yahut ailesinden uzaklaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Taksi Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada taksi gören kişi, bir yolculuğa çıkar ve bu seyahat sırasında hastalanır. Rüyada taksi görmek değişime girmeye, hayatınızda bazı önemli olaylar yaşayacağınıza, önünüze çıkacak fırsatları değerlendireceğinize işarettir.

Rüyada Taksi Çağırmak

Rüyada taksi çağırmak genelde seyahat veya çıkacağınız kısa zaman dilimli seyahattir. Taksiyi acele ile çağırmak hızla gerçekleşecek birtakım olaylara işaretken; taksinin durduğunu görmek ise işlerinizde keyifsiz bir periyot geçireceğinize veya beklediğiniz haberin gelmemesi anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Taksi Aramak

Rüyada taksi aramak insanları istekleri ile buluşturan ve iş yaşamında kişilere uğur veren ehemmiyetli yalnız bir insan olmaya delalettir. Taksiciye para veren kişi, hakeza aynı adamdan kazanç alır yahut onun sayesinde mal mülk edinir. Kirmani (r.a) yorumu; Rüyada taksici ile münakaşa eden kişi, iyi biri ile tanışır ve onun sayesinde kendisini feraha erdirecek kazanca ulaşır.

Rüyada Taksiye Binmek

Rüyada taksiye binmek yolculuğa çıkmak isteyen veya bulunduğu mekanı değiştirmeyi amaçlayan; henüz fazla maceraperest ve yeniliklere açık yalnız kimsedir. Bu içinizdeki bilinmeyen yerler görme isteğinizi yansıtır.

Rüyada Taksiden İnmek

Rüyada Taksiden İnmek gözden görünmez olmak ya da bir yolculuğa çıkıp bu yolcuktan dönmeyip gittiğiniz yerde kalmanıza işaret eder. Rüyada taksiyi fazla hızlı giderken yahut hızla giden taksinin içinde bulunduğunu gören kişi bazı tehlikeli olaylar atlatır.

Rüyada Taksi Beklemek

Rüyada Taksi Beklemek hakkında rüya tabircileri iki fikir arasında kalmışlardır. Birincisi soluk sıkıntıdır. İkincisi ise arkadaşınızın vereceği bir sır manasındadır. Rüya sözlüğü yorumcularının kimine nazaran taksi tehlikeli bilgi getirir. Bu bilgi hastalık, ölüm yahut sorun hayatında beklemediğiniz sıkıntılar olacağı anlamına gelir. Ancak kimi rüya yorumcularına göre ise arkadaşınız sizinle sırrını paylaşacaktır. Bu sır önemlidir ve kimseyle paylaşmamanız ayrıca içinizde tutmanız gerekmektedir.

Rüyada Taksi Almak

Rüyada Taksi Almak yapacağınız müşterek bir karar veya gireceğiniz kökten bir değişiklik olacak lakin bu adımlar size fazla kar getirmeyecek demektir. Yani yapacağınız yatırımların dönüşünü alamayacaksınız demektir. Aslında burada bahsedilen karşılığını alamamak değil bu karşılığın istediğiniz gibi olmamasıdır. Beklediğiniz kadar şanslı olmayacaksınız anlamında da yorumlanır.

Rüyada Taksi Kullanmak

Rüyada Taksi Kullanmak, arkadaşınızın size büyük sırrını emanet edeceği anlamına gelir. Şayet rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, işe girecek ama pek mutlu olamayacaksınız.

Rüyada Taksi Şoförü Görmek

Rüyada Taksi Şoförü Görmek, işe girecek ve tatmin edici gelirler elde edeceksiniz anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani