Rüyada “Rüyada Takip Görmek” Görmek

Rüyada Takip Görmek

Rüyada Takip görmek, hayır ve şer odaklarını ilgilendiren, oldukça derin bir rüya türüdür. Rüyada takip gören kimse, bir erkeği takip eden kadın ise fitne ve fesat odakları için gündüz gece demeden çalışan dedikodu odaklarının harekete geçmesi demektir.

Rüyada Takip Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki, rüyada takip görmek erkek için hayır kadın için şer odaklarının işaretidir. Bir kadını takip ettiğini gören erkek bekar ise evlenmek için ilk adımı atar.

Rüyada Takip Etmek

Rüyada takip etmek hem iyi hem de kötü anlamlara gelebilen çetrefilli bir rüya çeşididir. Rüyada bir sokak kedisini takip eden onlarca kedinin palazlandığı bir sokak başı görmek birden hareket ederek yavaş yavaş, kademeli kademeli berekete varmak demektir. Rüyada bir köpeği takip etmek ise insanın kendi yıkımına doğru koşması anlamına gelmektedir.

Rüyada Takip Edilmek

Rüyada takip edilmek kabus olarak nitelendirilse de aslında hayırlara yol açan bir rüya türüdür. Rüyada bir sokak kedisi ya da köpeği tarafından takip edilen kişi çok yakın bir zamanda yapacağı hünerli bir hamle ile birlikte düşmanlarını bozguna uğratacak demektir. Rüyada bir bisikletli tarafından takip edildiğini görmek ise öğrenciler için karne hediyesi anlamına gelir.

Rüyada Arabayla Takip Edilmek

Rüyada arabayla takip edilmek sabah namazında edilen tüm duaların kabulü manasına taşınır. Eğer arabanın camları siyah ise ve içerideki hiç kimse görünmüyorsa büyük bir sürpriz olumlu manada rüya sahiplerini bekliyor demektir. Kendisini takip eden arabayı taşladığını gören kimse için güç ve kudret zamanı kapıda demektir.

Rüyada Gözle Takip Edilmek

Rüyada gözle takip edilmek iffetli bir hanımın varlığına işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise bir iffetli hanım ile evlenerek aile saadetini muhkem hale getirecek demektir. Rüyasında gözle takip edilip kendisine laf atıldığını gören kadın kendisine atılan iftiraları bertaraf edecektir.

Rüyada Birinin Takip Ettiğini Görmek

Rüyada birinin takip ettiğini görmek sürekli olarak tehdit unsuru oluşturan bir kabadayının varlığına işarettir. Birinin önce takip edip sonra kendisini kıskıvrak yakaladığını gören kişi edilen tehditlere ve hakaretlere karşı savunmasız kalarak güçsüz bir mevkiye doğru düşer.

Rüyada Işığı Takip Etmek

Rüyada ışığı takip etmek iman ve nur yolunda ilerlemek, takvaya sığınmak, ömrün geri kalanını ibadet ile geçirmek demektir. Işığın giderek yoğunlaştığını gören kimse çok yakın bir zamanda kutlu bir unvan kazanır.

Rüyada Polis Takibi Görmek

Rüyada polis takibi görmek suçtan uzak durmak için verilen ekstra çabaya, belalı bir insanın evin yakınlarında dolaşmasına, isnat edilen suça, bühtan eden yakın bir dosta, feryada, tövbeye ve şükretmeye delalettir. Rüyasında polise yakalanan kişi gerçek hayatında salahiyete erer.

Rüyada İz Takip Etmek

Rüyada iz takip etmek kişinin belli bir amaç doğrultusunda ilerlemesi demektir. Ayak izlerini takip eden kimse birinin peşinden gider ve onun yoldaşı olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani