Rüyada “Rüyada Tahta Görmek” Görmek

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada Tahta görmek, zorluklar içerisinde yaşam sürdürdüğüne işaret eder. Rüyada tahta gören kimse, alın teri ile uğraş vermeye tabir edilir. Rüyada tahta görmek, temiz kalpli ve her şeyin özünü idrak eden iş sahibi kimselere delalet eder. Bu kişiler gelirlerini birer emekçi ve işçi olarak güçlüklerle kazanmasına işarettir. Rüyada tahta görmek, helal yollarla kazanan kişiler olarak tasvir edilir.

Rüyada Tahta Görmek İslami Anlamı

Rüyada tahta görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre ise kadına, eşe ya da metrese delalettir. Rüya sahibi rüyasında arkasında tahta ve benzeri ağaçtan yapılmış bir şey taşıdığını görürse, kötü bir kişinin hizmetinde bulunacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tahta Taşımak

Rüyada tahta taşımak, rüyayı gören kişinin yaşamında gerçekleştirmiş olduğu değişikliğe işaret eder. Rüya sahibi, hayatındaki çıkmazlardan ötürü geri dönüşümü mümkün olmayan kararlar alır ve düzenli yapıdaki yaşamını geride bırakarak kendisine tabiri caizse sil baştan bir hayat kurar.

Rüyada Tahta Sandalye Görmek

Rüyada tahta sandalye görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin çoğalacağına, yakın zamanda müjdeli bir havadis alacağına, ailesiyle birlikte uzun süreli bir yolculuğa çıkacağına, gelirinin büyük bir kısmını hayır amaçlı kullanacağına ve kendini Allah yoluna adayıp secde etmeye yorumlanır.

Rüyada Tahta Parçası Görmek

Rüyada tahta parçası görmek, rüyayı gören kişinin saflığı ve temiz kalpliliği karşılığında toplum tarafından daima sevilen ve itibar gören bir profilde olacağına işarettir.

Rüyada Tahta Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek, yanlış anlaşılmalara, başkaları tarafından nedensiz bir şekilde boş yere suçlanmalara, meslek yaşamında yakın gibi görünen bir kişinin çevirdiği entrikalara işaret eder.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, kendini işine adamış, çok gayretli bir şekilde işi alının akıyla yerine getirmeye uğraş veren, çevresinde saygınlığı ve sıcaklığı ile tanınan, ibadetine düşkün hak yolunda ilerleyen iyi huylu insanlara yorumlanır.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada tahta kapı görmek, rüyayı deneyim eden kimsenin meslek hayatında gösterdiği başarısının yanı sıra özel hayatında da dört dörtlük bir karakter olduğuna, evine ve çocuklarına bağlı eşine son derece kibar ve saygılı, çocuklarını bolluk içerisinde yaşatan annelik vazifesini fazlasıyla yerine getiren doğru ve dürüst kişilere işaret eder.

Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Rüyada tahta merdiven görmek, rüyayı deneyim eden kişinin çok emek verdiği bir işte hak ettiğini alarak istediği üne kavuşacağına, maddi manada bolluğa varacağına, kalkınıp yükseleceğine değişik ortamlarda bulunup farklı mertebelerde insanlarla bir araya geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kırık Tahta Görmek

Rüyada kırık tahta görmek, rüyayı deneyim eden kişinin maddi ve manevi olarak güzel adımlar atacağına, güçlük düzeyi yüksek bir işe girdiği ortağıyla birlikte büyük rahata ereceğine tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani