Rüyada “Rüyada Tahin Görmek” Görmek

Rüyada Tahin Görmek

Rüyada Tahin görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bulacağı keramete delalet eder. Rüyada tahin gören kimse, rüyayı gören kişinin hayatının güzelleşmesi ve kolaylaşması şeklinde yorumlanır. Rüyada tahin görmek, kimi zaman ise rüyada tahin görmek paraya işaret eder. Rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirme imkanı bulacağına alamet eder.

Rüyada Tahin Görmek İslami Anlamı

Bazı alemlere göre bekar bir kimse tarafından görüldüğünde kısmet anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyayı görenin anne ve babasına karşı vefalı bir evlat olacağı manası taşımaktadır. Bundan dolayı rüyayı gören kişinin hatır sahibi vefalı bir kimse olduğuna rivayet edilir. Kimi zaman ise rüya rüyayı gören kişiye büyük bir mal varlığı kalacağına delalet eder. Ünlü fakihlerden Abdülgani Nablusi bu rüyanın ilme, fazla mala ve çocuğa işaret olduğunu söyler.

Rüyada Tahin Yemek

Rüyada tahin yemek, rüyayı gören kişinin bir şekilde onurlandırılacağı anlamına gelmektedir. Genel olarak oldukça hayır ve iyiye yorulan bir rüyadır ve rüya sahibinin başına talih kuşu konacağına işaret eder. Tahin yediğini gören kişi bekarsa oldukça zengin, eli açık, anlayışlı biriyle tanışır ve evlenir; evli ise satın almaya çalıştığı evi atın alır veya işinde önemli bir terfi elde eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde sözü dinlenen bir kimse olacağına yorulur.

Rüyada Tahin Almak

Rüyada tahin almak, rüya sahibinin çocukluk yıllarından başlayarak yıllarca elde edeceği başarılara, alacağı belgelere rivayet eder. Kişi ileriki hayatında ileri derecede donanımlanmış bir akademisyen, hukuk profesörü veya alim olabilir diye değerlendirilir.

Rüyada Tahin Dökmek

Rüyada tahin dökmek, rüyayı gören kişinin atacağı bir adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlayacağına, iş hayatındaki sorunların bu alanda deneyim sahibi bir kimse tarafından çözüleceğine, çevresindeki kişilere akıl vereceğine ve ruhsal anlamda şifa olacağına, bol kazanç sağlayacak bir işe başlayacağına delalet eder.

Rüyada Tahin Pekmez Görmek

Rüyada tahin pekmez görmek tıpkı taş düşürmek gibi genellikle iyiye yorulmayan bir rüyadır. Rüyasında tahin pekmez gören kişi, tüccar ise malını kaybeder. Benzer şekilde bu rüyayı gören kişi malını veya sevdiği birini kaybetmiş olabilir diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Tahinli Helva Görmek

Rüyada tahinli helva görmek, genellikle kötüye yorulan bir rüyadır. Rüyasında tahinli helva gören kimse, kişi bekar biriyse iffetsiz bir yaşama sahip olur. Eğer tahin pekmez biri tarafından yenirse kişinin bir din büyüğü veya dini bütün bir kimse tarafından yardım göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Tahinli Çörek Görmek

Rüyada tahinli çörek görmek; ilim, zenginlik ve yeni doğacak çocuk anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi bekarsa zengin bir kimse ile hayatını birleştirir. Bu evlilik mutlu ve başarılı bir evlilik olur. Evli ise hamilelik haberi alır. Hayırlı bir evlat doğurur.

Rüyada Tahin Bal Görmek

Rüyada tahin bal görmek, rüyayı gören kişinin çok istediği bir konuda yaşayacağı bir başarısızlığa delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani