Rüyada “Rüyada Tadilat Görmek” Görmek

Rüyada Tadilat Görmek

Rüyada Tadilat görmek, yaşanan rutin hayattan sıkılmaya ve monoton bir yaşam tarzından yorulmaya işaret eder. Rüyada tadilat görmek, taşınmaya ve başka bir ile yerleşmeye de delalet eder. Rüyada tadilat görmek olan düzeni bozmak ile de yorumlanmaktadır. İslami olarak açıklamalarını alimler şu şekilde yapmıştır. Başka birinin evinde görülen tadilat, gerçek hayatta birisinin kıskanılmasına yorulur. Tadilatın bitmediğini görmek, özenilen hayatın, görüldüğü gibi güzel olmadığını tabir eder.

Rüyada Tadilat Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tadilat görmek, İbni Sirin (r.a); rüya sahibinin düzenini bozacağını işaret eder. Yorumunu yapmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada tadilat yapıldığını görmeyi, yapılan yenilikler ve değişiklikler ile yorumlamıştır. Bu şekilde görülen rüyalar, kişilerin hayatlarında yaşanacak değişimler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında bitmek üzere olan bir inşaatı görmek, yaşanacak değişikliklerin iyi olacağına, bitmeyen bir inşaatı görmek ise yaşanacakların kötü olacağına yorulmaktadır.

Rüyada İş Yerinde Tadilat Görmek

Rüyada iş yerinde tadilat görmek, iş değişikliği yapılması ile yorumlanır. Rüyada tadilat yapıldığını gören kişi, işinden memnun olmaz ve başka bir işe başlar. Rüyada iş yerinde yapılan tadilatın bittiğini görmek, patron olmak ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi, kendini işini kurar ve bu işte başarılı olur.

Rüyada Banyoda Tadilat Görmek

Rüyada banyoda tadilat görmek, yapılan ayıpları kapatmayı çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında evinin banyosunda tadilat olduğunu gören kişi, bazı günahlar işler ve ev halkından bunu gizlemek için büyük çabalar verir. Rüyasında başka bir evin banyosunda tadilat olduğunu gören kişi, bir başkasının günahlarına şahitlik eder ve bunu kimseye söylemez.

Rüyada Başkasının Evinde Tadilat Görmek

Rüyada başkasının evinde tadilat görmek, evlilik ile tabir edilmektedir. Rüyasında başka birinin evinde tadilat gören kişi, yakın zamanda evlenir. Rüyayı gören kişi evli ise, çocuk sahibi olur. Tadilat, yapılacak olan yenilikler ve hayattan sıkılmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Eve Tadilat Yaptırmak

Rüyada eski eve tadilat yaptırmak, eski eş ya da sevgiliye duyulan özlem ile tabir edilir. Rüyasında eskir bir eve tadilat yaptırdığını gören kişi, yaptıklarından pişmanlık duyar ve eski yaşantısına geri dönmek için çabalar. Rüyasında başka birinin eski bir eve tadilat yaptırdığını gören kişi, çevresi tarafından kabul görmeyen ve istenmeyen kişidir. Bu rüya, sevilmeyen komşuya, hayırsız olan eve de yorulmaktadır.

Rüyada Evi Yenilemek

Rüyada evi yenilemek, taşınmak ya da eşya almak ile yorumlanır. Rüyasında memnun olmadığı evi tadilat yaptırdığını gören kişi, gözünden düşen bir insana bir şans daha verir. Rüyasında başkasının evini yenilediğini gören kişi, herkesin işine karışmak isteyen kişidir. Rüyada tanınmayan birinin evine tadilat yaptırdığını görmek, biri ile tanışarak ona fikirler vermek ile yorumlanır.

Rüyada Evde İnşaat Görmek

Rüyada evde inşaat görmek, yaşanacak olan üzüntülere yorulmaktadır. Rüyasında evinde inşaat gören kişi, maddi ve manevi olarak çöküş yaşar. Rüyasında başka birinin evinde inşaat gören kişi, söyledikleri ile başka aileler içinde sorunlar yaşanmasına sebep olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani