Rüyada “Rüyada Taciz Edilmek” Görmek

Rüyada Taciz Edilmek

Rüyada Taciz edilmek, kişinin geçmiş hayatında yapmış olduğu ve yapacağı hatalar nedeniyle, kaybedeceği itibar ile tabir olunur. Rüyada taciz edildiğini görmek, bu rüyaya göre kişinin hal ve hareketlerinde meydana gelecek değişimler onun insanlar tarafından ayıplanmasına neden olacak ve toplum dışına itilecektir. Rüyasında tacize uğramak, artık insanlar ile eskisi gibi iletişim kuramaz. Birçok rüya tabircisinin yorumuna göre ise rüyada taciz edilmek kişinin ailesi tarafından da küçümseneceğine işarettir.

Rüyada Taciz Edilmek İslami Anlamı

Rüyada Taciz edilmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında taciz edildiğini görürse, yaptığı hatalar yüzünden insanların gözünde düşer, kendini yalnız bırakılmış bir halde bulur.” Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada taciz edilmek kişinin kaybolan itibarını ve aynı zamanda elde edeceği yalnızlığı temsil etmektedir.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, kişinin yaptığı hatalardan dolayı aile içinde azar işiteceği anlamına gelir. Rüya sahibi özellikle iş hayatında atacağı yanlış adımlardan ötürü aile bireyleri ile bir tartışmaya girecek ve onları bu konuda üzecektir. Rüyasında tacize uğradığını gören kimse, aile büyüklerinden belli bir konu hakkında azar işitecek demektir.

Rüyada Tacizden Kurtulmak

Rüyada tacizden kurtulmak, kişinin üstüne atılan iftiralardan kurtulmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi bir süredir hakkında söylenen asılsız iddialardan kurtulmak için çabalayacak ve sonunda onların doğru olmadığını kanıtlama imkanı bulacaktır. Rüyasında tacizden kurtulduğunu gören kimse, hakkında söylenen suçlamalardan temize çıkar.

Rüyada Tacizden Kaçmak

Rüyada tacizden kaçmak, güzel günlere doğru atılan adımları temsil etmektedir. Rüyayı gören kimse, ailesi ile sorunları varsa bunları halleder, iş hayatında sıkıntı yaşıyorsa bunları düzene koyar ve yanlış bir yolda ilerliyorsa doğru yola yönelir. Birçok tabirciye göre de rüyasında tacizden kaçtığını gören kimse artık daha iyi bir insan olacak demektir.

Rüyada Taciz Edeni Dövmek

Rüyada taciz edeni dövmek, hayattaki olumsuzluklara karşı edilen mücadeleyi gösterir. Rüya sahibi güzel günlere kavuşmak için çok çabalayacak ve sonunda da bunu elde edecektir. Rüyasında kendisini taciz eden birini dövdüğünü gören kimse, hayatta daha başarılı ve daha mutlu bir insan olmak için elinden geleni yapacak demektir.

Rüyada Cinsel Taciz Görmek

Rüyada cinsel taciz görmek, ruhsal bir rahatsızlığın fiziksel bir hastalığa dönüşmesi anlamına gelir. Çevresindeki olumsuz eleştirilerden dolayı zihninde bir çatışma yaşayan kişi, vücudunu uzun süre terk etmeyecek bir hastalığa yakalanır. Rüyasında cinsel tacize uğradığını gören biri, bir konu hakkında çok fazla düşünerek kendisini fiziksel rahatsızlıklara maruz bırakır.

Rüyada Sözlü Taciz Görmek

Rüyada sözlü taciz görmek, düşmanın yalan yanlış iddialarda bulunmasına işaret eder. Rüyayı gören kimse bu iddialar karşısında ne yapacağını bilemez ve çevresindeki insanlara ve ailesine karşı büyük bir utanç duyar. Rüyasında biri tarafından sözlü olarak taciz edildiğini gören kimse, düşmanı tarafından küçük bir yenilgi alacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani