Rüyada “Rüyada Taç Görmek” Görmek

Rüyada Taç Görmek

Rüyada Taç görmek, saygınlığa işarettir. Rüyada taç gören kimse, sahibinin aileden gelen bir görgü ve efendiliğe sahip olduğunu gösterir. Rüyada taç görmek, kişinin din ya da devlet işlerinden birinde bulunacağına, saygınlığının her geçen gün biraz daha artacağına ve insanlar tarafından sevilip, sayılacağına işarettir.

Rüyada Taç Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada taç görmek iyi ahlaklı, dini görevlerini yerine getiren ve kalbi güzel kimseye işarettir.

Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak, çok büyük bir mutluluğa işarettir. Rüya sahibinin uzun süredir beklediği bir şeyi elde edeceğine, terfi edeceğine ve büyük bir kazanç sağlayacağına delalettir. Hayırlara yorulan taç takmak, rüya sahibinin büyük bir saadete, huzura ve paraya kavuşacağına da işarettir.

Rüyada Taç Almak

Rüyada taç almak, rüya sahibinin hayatının her noktasında kendini bilgiler ile donattığı anlamına gelir. Bir doktor, mühendis ya da öğretmen olarak görev yapacağına, bilginlik ve saygınlığı her geçen gün artacağına delalet eder. İnsanlar tarafından sevilmeye, saygı görülmeye ve sözü dinlenmeye de işarettir.

Rüyada Gelin Tacı Görmek

Rüyada gelin tacı görmek, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin büyük bir karamsarlığa kapılacağına ve umutlarını kaybedeceğine de delalettir. Uzun süredir istenen şeyin gerçekleşmeyeceğine, büyük bir hayal kırıklığının yaşanacağına da işarettir.

Rüyada Taç Kaybetmek

Rüyada taç kaybetmek, kişinin malının zarara uğrayacağına, maddi kayıplara yaşayacağına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin bir olaydan ötürü etrafına ve ailesine küçük düşeceğine, mevki kaybedeceğine de işarettir. Rüyasında taç kaybeden kişi büyük bir üzüntü ve öfke yaşayacak olaylar ile karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Taç Düşürmek

Rüyada taç düşürmek iyiye yorulmaz. Tacını düşüren kimse eğer yakınlarından hasta biri var ise onu kaybeder. Eğer tacını düşüren kimse bir kadın ise namusuna laf gelecek demektir. Saygınlık kaybetmek anlamı da taşır. Taç düşerken biri tarafından tutulur ve kurtarılır ise, birinin ona yardım edeceği ve içinde bulunduğu durudan kurtaracağı anlamına gelir.

Rüyada Taç Toka Görmek

Rüyada taç toka görmek, kısmete ve başarıya yorumlanır. Eğer taç toka gören kimse bekâr bir kadın ise dini büyün bir erkekle evlenecek demektir. Eğer taç toka gören kimse erkek ise mevki sahibi olacak ve gelirini katlayacaktır. Ayrıca sengin kimseye de işaret eder. Hamile kadın rüyasında taç toka görür ise hayırlı bir evlada sahip olur. Rüyada taç toka görmek aynı zamanda birleşmeye de yorulur. Yani uzakta olan bir kimsenin geldiğine ve özlem giderildiğine de delalet eder.

Rüyada Kırık Taç Görmek

Rüyada kırık taç görmek, başarısızlığa işarettir. Uzun süredir üzerinde çalışılan ve çok istenen bir amaca ulaşamamaktır. Rüyasında kırık taç gören kimse iftiraya uğrayacak demektir. Kırık taç dul kalmaya, iffetinin karalanmasına da yorumlanır. Ayrıca saygınlık kaybetmek ve mevki düşmek şeklinde de ifade edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani