Rüyada “Rüyada Tabure Görmek” Görmek

Rüyada Tabure Görmek

Rüyada Tabure görmek, deniz kenarında bir yerde tatil yapmayı işaret eder. Rüyada tabure gören kimse, ayrıca, esenlik ve huzura, sessiz ve sakin bir hayat sürmeye delalet eder. Rüyada tabure görmek, kısa bir süre için de olsa iş hayatının stresinden, sıkıntısından uzaklaşıp mutlu olmaya delalettir.

Rüyada Tabure Görmek İslami Anlamı

Rüyada tabure görmek, hayatın tüm zorluklarına karşı sakin olmaya, kötü ve olumsuz durumlardan arınmaya, sürpriz haberler karşısında sevinmeye, övgü dolu sözler duymaya, ters giden şeylerin düzeleceğine delalet eder. İslam alimlerinden Nablusiye göre rüyada tabure görmek, hoş görülü bir yabancıdan bir yardım görüleceği, dilek ve hayallerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada Tabureye Oturmak

Rüyada tabureye oturmak, hayırlı bir teklif alınacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin meslek hayatında zirveye çıkmak için eline bir fırsat geçeceğine ve bu fırsatı iyi değerlendirip zirveye yaklaşacağına işaret eder. Yeniliklerin de habercisi bu rüya gerçek hayatta temkinli yaklaşılan bir işin hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada Tabure Almak

Rüyada tabure almak, tabure almak için verilen para oranında rahatlanacağına, yorucu geçen günlerin ardından rahatlayıp dinlenmeye, huzur bulmaya, sağlıklı bir hayata işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin işinde yükseleceğine ve mesleki başarılarının devam edeceğine delalettir.

Rüyada Tabureye Çıkmak

Rüyada tabureye çıkmak, rüyayı gören kişinin meslek hayatıyla ilgili olarak yeni başlangıçlar yapmaya, kısmetin açılmasına, ortaklık kurmaya işarettir. Ayrıca bu rüyada görülen taburenin rengi de önemlidir. Örneğin, görülen tabure beyaz renkli ise, temizlik ve saflığı ifade ettiğinden rüya hayırlı olaylara yorumlanır. Evli erkek ya da kadın için hayırlı evlat anlamına gelir. Taburenin rengi koyu renk ise, sıkıntı ve kötülüğe işarettir.

Rüyada Tabureden Düşmek

Rüyada tabureden düşmek, getirisi yüksek kazanca, kazanılacak bereketli ve helal mala işaret eder. Rüyada tabureden düşen kişinin yeni işlere ve değişimlere açık olması gerektiğine işaret eder. Verilen sözlerin yerine getirilmesine, mülk edinmeye ve eli açık bir insan olmaya yorumlanır. Mutluluk ve huzur veren bir hayata, hayır işlerine zaman ayırmaya işarettir. Bir başka yorumcuya göre de hayata güzel bakmaya, aile hayatında güzel gelişmelere olacağına ve hayırlı olanın istenmesine delalet eder.

Rüyada Tabure Yapmak

Rüyada tabure yapmak, karlı işlerin yapılabilmesi için araştırma yapmak gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin eline para geçeceğine, dert ve sıkıntılardan kurtulacağına, güzel zaman geçirmeye, refaha ermeye delalettir.

Rüyada Tabure Taşımak

Rüyada tabure taşımak, sıkıntılı bir hayata ve mutsuz bir kişiye işaret eder. Rüyayı gören kadınsa, kendisine ah eden kişiler için hayır işleyip sevap kazanacağına, mutluluğun tadına varacağına işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise, mutlu günler yaşanacağına, huzura kavuşulacağına, hayata umutla bakmaya, sabırlı ve sakin bir şekilde ilerlemeye alamettir.

Rüyada Kırık Tabure Görmek

Rüyada kırık tabure görmek, rüyayı gören kişinin bir mevkiliye gelebilmek için hırs yapacağına işaret eder. Rüya sahibi okulu yeni bitirmişse mesleğine atanabilmek için büyük çabalar gösterebilir. Ya da doğru işi seçmek için belirli bir çaba gösterebilir. Bir başka yorumcuya göre rüyada kırık tabure gören kişi huzurunu kaçıracak işler yapacağına, elde ettiği tüm varlığını kısa sürede bir hiç uğruna kaybedebileceğini işaret eder.

Rüyada Ahşap Tabure Görmek

Rüyada ahşap tabure görmek, Rüyayı gören kişinin karşılığı olmayan işlere girerek kazancını azaltacağına, verdiği kararlarda hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Rüyada görülen ahşap tabure, yola çıkmaya, zorluklar sonucunda kazanılan mala ve hak yoluna işarettir.

Rüyada Plastik Tabure Görmek

Rüyada plastik tabure görmek, rüyayı gören kişinin ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle hayatının parçalanacağına, kurulmuş olan düzeninin bozulacağına eski neşesinin kaybolacağına ve içine kapanacağına işaret eder. Aile içi tartışmaların arasında kalmaya ve bu sebepten dolayı ikili ilişkilerde başarısız olmaya işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani