Rüyada “Rüyada Tabela Görmek” Görmek

Rüyada Tabela Görmek

Rüyada Tabela görmek, rüya sahibinin ömrü ve hayatı boyunca yaşayacağı sıkıntılar ve sorunlar ile yorumlanmaktadır. Rüyada tabela gören kimse için, psikolojik ve ruhsal bozukluklar ile mücadele etmesi olarak’ta tabir edilir. Rüyada tabela görmek ile ilgili alimler İslami olarak şu yorumları yapmıştır. Başka birinin tabela taşıdığını görmek ise, bir insana yük olmak ve ona zarar vermek ile yorumlanır. Rüyada başka birinin tabela indirdiğini görmek, birilerine yaşatılan üzüntü ile yorumlanır. Rüya sahibi, bir kişinin kalbini kırmıştır ve bundan dolayı büyük üzüntüler yaşamasına neden olmuştur.

Rüyada Tabela Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tabela görmek, İmam Nablusi (r.a) ; parasızlık, mal kaybı ve itibarın düşmesi ile yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada tabela görmeyi uğursuzluk ile yorumlamıştır. Rüyada tabela gören kişi, ruhsal sorunları olan kişidir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen tabela, şansızlık ve hayırsız işler ile delalet eder. Rüyada kırmızı tabela görüp, onu taşımak ise bir kadın ile yaşanacak tartışmaya ve onun kötü niyetli olduğuna yorulur.

Rüyada Tabela İndirmek

Rüyada tabela indirmek, yapılan işlerden memnun olmamak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında tabela indirdiği gören kişi, kararsızlıkları yüzünden yaptığı hiçbir şeyden memnun olmaz. Rüyada tabela indirmek, mutsuzluk ve üzüntü ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabela Taşımak

Rüyada tabela taşımak, ağır yük ve sorumluluklar ile yorumlanır. Aynı şekilde rüyada tabela taşımak, taşınmak, başka bir şehire yerleşmek ile yorumlanır. Rüyasında tabela taşıdığını gören kişi, iş sahibi olur ve geçim derdine düşer. Rüyasında başka biri ile tabela taşıdığını gören kişi, evlenir. Evli ise, eşinden destek görür.

Rüyada Tabela Takmak

Rüyada tabela takmak, çabalanan ve zahmetli bir iş sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada tabela takılması, yeni başlangıçlar ile yorumlanır. Rüyada birilerinin desteği ile tabela taktığını gören kişi, ailesinden ve çevresinden destek görür. Tabela takmak, av yapmak ya da ev almak ile de yorumlanır. Rüyasında tabela takan kişiye yardım ettiğini gören kişi, gerçek hayatında da birilerine yardım eder ve onlardan dualar alır.

Rüyada Kırmızı Tabela Görmek

Rüyada kırmızı tabela görmek, kızgın ve öfkeli kişi ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi, yaralanacağı bir tartışma yaşar ve bir süre hastanede kalır. Kırmızı tabela gören kişi, aile içinde sorunlar yaşar ve ailesi dağılır. İndirilmiş kırmızı tabela görmek, yaşanacak olan sıkıntıların önüne geçecek biri ile yorumlanır.

Rüyada Tabela Asmak

Rüyada tabela asmak, iş hayatında başarı elde etmek ile yorumlanır. Tabela astığını gören kişi, zoru seven ve başarılı kişidir. Rüyasında tabela astığını gören kişi, kimsenin yardımını ve desteğini kabul etmez. Rüyada başkasının tabela astığını görmek, başkaları tarafından düşünülen bir kişi olunduğuna delalet eder.

Rüyada Yol Tabelası Görmek

Rüyada yol tabelası görmek, yapılan yanlış işler ile yorumlanır. Rüya sahibinin aldığı kararlar yanlıştır ve bunun sonuçlarında büyük zararlar görecektir. Rüyasında yol tabelası gören kişi, laf dinlemeyen ve kendini bildiğini yapan kişidir. Rüyasında birden fazla yol tabelası gören kişi, büyüklerinin tavsiyelerine kulak vermelidir. Aksi durumda hem maddi hem de manevi sorunlar yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani