Rüyada “Rüyada Süzgeç Görmek” Görmek

Rüyada Süzgeç Görmek

Rüyada Süzgeç görmek, kişinin güçlü bir karaktere sahip olduğuna kolay kolay kimsenin yönlendirmesine gelmeyeceğine işaret eder. Rüyada süzgeç gören kimse,kendi doğrularından ve karakterinden ödün vermediğine işarettir. Rüyada süzgeç görmek, kişinin gerçekliğinden emin olmadığı hiç bir bilginin arkasından gitmediğine ve gitmeyeceğini gösterir. Hayatında yaşanacak olan bu olumlu değişikliklerin kişiye bolluk ve bereket getireceğine ve her bakımdan iyi bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Süzgeç Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyalar kişilerin hem karakterlerini gösterir hem de geleceğe yönelik mesajlar verir. Rüyada süzgeç görmek, gören kişinin ileri ki dönemler de hayatında bir takım değişiklikler meydana geleceğini ve olumlu yönde hayatının değişeceğine delalet olunur. Rüyanın dini yorumu ise, dine ve ilme yönelime, hakkın özüne dönüş olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Süzgeç Yıkamak

Rüyada süzgeç yıkamak, kişinin hayatında bazı keskin çizgilerini yumuşatacağına ve böylece hayatında ki sorunların daha kolay çözüme ulaşacağına delalet olunur. Kişinin hayatında yapmış olduğu değişimlerin kendine kazançlar ve başarılar getireceği anlamına gelir.

Rüyada Süzgeç Almak

Rüyada süzgeç almak ev işlerinde yardımcı birinin alınacağına ve ondan fayda görüleceğine, ayrıca bolluğa ve berekete delalet eder.

Rüyada Çay Süzgeci Görmek

Rüyada çay süzgeci görmek, gören kişinin olduğu gibi görünen, riyakar olmayan, açık sözlü ve lafını esirgemeyen düzgün bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Ayrıca sözünde duran ve inkarcı olmayan sözünün eri bir kimse olduğuna da işarettir. Bunların yanı sıra rüyayı gören kişinin hayatında son derece olumlu gelişmelerin yaşanacağına, hayatında her şeyin rayına oturarak düzene gireceğine delalet olunur.

Rüyada Demir Süzgeç Görmek

Rüyada demir süzgeç görmek rüyayı gören kişinin fazla evhamlı olduğu ve bundan kurtulduğu takdir de hayatını yoluna koyacağı ve başarılı olacağını gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişinin sıkıntılarından bir bir kurtularak süzgeçten geçeceğine hem sağlık açısından hem de maddi açıdan rahata erişeceğine delalettir.

Rüyada Tel Süzgeç Görmek

Rüyada tel süzgeç görmek, yine kişinin sağlam bir karaktere ve duruşa sahip olduğunu bu sayede hep başarılı ve mutlu olacağını, karşısına çıkan ufak tefek sıkıntıları da bu doğru duruşu sayesinde yeneceğini ve atlatacağını gösterir.

Rüyada Plastik Süzgeç Görmek

Rüyada plastik süzgeç görmek, yaşanan bir olumsuzluğun bir haksızlığın düzeleceğine, gerçeğin ortaya çıkacağına ve yeniden huzura, refaha ereceğine işarettir.

Rüyada Kevgir Görmek

Rüyada kevgir görmek, rüyayı gören kişiyi güzel sürprizlerin beklediği anlamına gelir. Kişinin bahtının açılacağına, şansının döneceğine, maddi ve manevi yönden tüm sıkıntılarının gideceğine delalet olunur.

Rüyada Elek Görmek

Rüyada elek görmek, rüyayı gören kişinin işine yaramayacak ve kendisine fayda dokunmayacak işler ile uğraştığını gösterir. Bir başka tabire göre de kişinin yeni yapacağı bir işte başarılı olacağını ve iyi paralar kazanacağına işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin yakınlarının arkasından hakkında konuştuğuna ve kişiyi çekiştirdiğine de delalet olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani