Rüyada “Süs Balığı” Görmek

Süs Balığı
Rüyada süs balığı görmek, daha çok iş hayatında elde edilecek başarılarla bağdaştırılır. Rüyasında süs balığı yediğini gören kimse, bol kazanç getirecek olan hayırlı bir işe girer.

Rüyada süs balığı görmenin bir çok manası vardır en iyi yönü ise büyük bir menfaat anlamı taşımasıdır. Bu rüyayı gören kimse kısa zamanda yüksek bir mevkiye gelerek çevresinde büyük bir saygınlık kazanır. Birçok yorumcuya göre rüyada süs balığı görmek üst üste kazanılacak başarılara delalet eder.

Rüyada Süs Balığı Görmek İslami Anlamı

rüyada süs balığı görmek, imam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında süs balığı görürse hayırlı işler yaparak başarı ve saygınlık elde eder.” Dini anlamda yorumu ise; rüyada süs balığı görmek rüya sahibinin hayırlı işler yolunda ilerleyerek çevresinde kazanacağı takdir ve beğenidir. Rüyasında süs balığı gören kimse çevresinde çok sevilen biri haline gelir.

Rüyada ölü süs balığı görmek, Fakat hemen karamsarlığa düşüp hiçbir şey yapmadan sorunların çözüme kavuşmasını beklerse olumlu bir sonuç elde edemez. Rüyasında süs balığı gören biri uzun süredir dilediği evlada sonunda kavuşur.

Rüyada Süs Balığı Yemek

Rüyada süs balığı yemek, güzel günlerin çok yakında olduğuna işarettir. Bir süredir sıkıntıda olan kişi kendini mutlu etmek için bazı eğlenceli etkinliklere katılacaktır. Bu etkinlikten büyük zevk alacaktır. Birçok rüya tabircisine göre ise rüyada süs balığı yemek, bu kimsenin dostlarıyla geçireceği hoş vakti ima eder.

Rüyada Süs Balığı Almak

Rüyada süs balığı almak, birçok yorumcu tarafından hayırlı bir rüya olarak görülür. Rüyasında süs balığı aldığını gören biri iş hayatında önemli bir mertebeye yükselir. Rüyada süs balığı satın almak, Buna bağlı olarak iş hayatındaki prestiji ve elde edeceği kazanç da artar. İnsanların rüyayı görene olan saygısı da aynı oranda artış gösterecektir. O kişi de kendini önemli hissedecektir.

Rüyada Süs Balığı Öldürmek

Rüyada süs balığı öldürmek, karşı karşıya kalınacak bazı zorlukları ima eder. Ancak rüyayı görmüş olan kişi bu zorluklara karşı göğüs gerecektir. Ayrıca elinden geleni yaparak bunları aşacaktır. Göstereceği sabır sayesinde de ayakta kalma gücünü kendisinde bulacaktır. Rüyasında süs balığı öldürdüğünü gören biri kendisini zor günlerin beklediğini bilmelidir. Ancak bu zorluklar bir nevi sınav gibidir. Eğer bu kişi sabreder ve çabalarsa bu çıkmazları kolayca aşar.

Rüyada Süs Balığı Görmek

Rüyada süs balığı görmek, daha çok yapılacak olan hayırlı bir evlilikle yorumlanır. Bu evlilik rüyayı gören kimse için doğru bir karar olacaktır. Bu iki insan birlikte mutluluğu yakalayacaktır. Rüyasında süs balığı gören birinin kısmeti açılır. Sonrasında da kendine uygun bir eş bulur. Birçok yorumcuya göre ise evlilikten ziyade hayırlı bir evladın doğacağı ima edilir.

Rüyada Turuncu Süs Balığı Görmek

Rüyada turuncu süs balığı görmek, birinin çıkacağı uzun bir yolculuğu temsil eder. Bu yolculuk daha çok bazı sorunları çözmek için yapılacaktır. Gidilen yerde çözülmesi gereken bazı sıkıntılar olduğunu ima eder. Ayrıca bu yolculuğun çok uzun olduğuna delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani