Rüyada “Rüyada Şurup Görmek” Görmek

Rüyada Şurup Görmek

Rüyada Şurup görmek, tatlı ise menfaat, ilim, güzel geçim ve hayra yorumlanır. Rüyada görülen şurup ekşi ise üzüntü ve kedere işarettir. İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada şurup görmek cimriliğe ve sırları gizlemeye yorumlanır. Rüyada mizacı yumuşatmak için içilen şurup da iyiliğe, cömertliğe, sırları açıklamaya ve israfa işarettir.

Rüyada Şurup Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şurup görmek, İslami yorumlara göre baş ağrısını teskin etmek ve dindirmek adına içilen şurup, düşman ve borçlulara nazik bir şekilde muamele etmeye yorumlanır. Rüyada görülen şurup, güzel bir siyaset aracılığı ile husumeti gidermeye işarettir. Rüyada şurup gören kimse için, harareti gidermek için içilen şurubun tabiri de böyledir.

Rüyada Şurup Şişesi Görmek

Rüyada şurup şişesi görmek kendisine verilen işi yapamayıp korkarak oradan uzaklaşmak anlamına gelir. Rüyasında şurup şişesini gören kimsenin gerçek hayatında tanıdığı bir hastası var ise derman bulur ve iyileşir.

Rüyada Şurup İçmek

Rüyada şurup içmek darlıktan sonra hak edilmiş bir bolluğa, kalp kırıklıklarından manevi bir mutluluğa erişmek anlamına gelir. İçtiği şurubun yollara döküldüğünü gören kimse aklına gelen bir fikir ile büyük bir kabalığa hizmet eder. Aynı zamanda rüyada görülen şurup dışarıdan gelen gizemli bir kişinin varlığı ile hanenin, mahallenin ve de ilçenin gün yüzü görmeye başlaması demektir.

Rüyada Bebeğe Şurup İçermek

Rüyada bebeğe şurup içermek bekar kişiler için evlenmeye, evli kişiler için bebek sahibi olmaya delalettir. Rüyasında şurubun tüm kundağa döküldüğünü ve yayıldığını gören kimse için çok yakın zamanda gelecek iyi haberler ile birlikte hayır kapıları tek tek açılır. Ne kadar zorlansa da bebeğin şurubu içmek istemediğini gören kimse çok yakın bir tanıdığından ihanete ve iftiraya uğrar.

Rüyada Şurup Almak

Rüyada şurup almak hayırlı haberler içeren kısmetli bir rüyadır. Rüyasında ölmüş anne ya da babadan şurup aldığını gören kimsenin ömrü uzamış olur. Aldığı şurubu kaybeden kişinin yapacağı yanlış bir hamle ile iş yerinde ya da yakın çevresinde ismi kara listeye alınır.

Rüyada Öksürük Şurubu Görmek

Rüyada öksürük şurubu görmek hasta yakınları için dirlik zamanına denktir. Büyük bir öksürük şurubunun sahibi olduğunu gören kimse eline geçen fırsatlar ile birlikte birçok dert sahibinin dermanı olacak demektir.

Rüyada Dut Şurubu Görmek

Rüyada dut şurubu görmek yapılacak yeni bir yolculuk ile yeni bir şehre ya da yeni bir ülkeye taşınmak anlamına gelmektedir. Dut şurubunun elden ele dolaştığını gören kimse öğrenci ise mezun olur; hasta ise bir daha fena olmamak üzere iyileşir.

Rüyada Hasta Birine Şurup Vermek

Rüyada hasta birine şurup vermek yardım edilecek yaşlı ve güçsüz insanların varlığına işarettir. Verdiği şurubu hasta birinin kabul etmediğini gören kimse gerçek hayatta iyilik edip kötülük bulacak demektir.

Rüyada Kırmızı Şurup Görmek

Rüyada kırmızı şurup görmek çekilen onca sıkıntıdan sonra ferah bulmaya, rahatlığa, bereketli sofralara, helal ve giderek artmakta olan bir servete konmaya işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani