Rüyada “Rüyada Sürahi Görmek” Görmek

Rüyada Sürahi Görmek

Rüyada Sürahi görmek, rüya sahibinin işinde kazançlar elde edeceğine ve bolluk bereket içerisinde ferah bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada sürahiye su doldurmak, bu rüya ayrıca kişinin bir takım korkuları varsa eğer alacağı güzel haberler neticesinde korkularından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Rüyada sürahi hediye etmek, kişinin genel anlamda hayatının her alanında güzel gelişmelerin olacağına ve büyük bir değişimin içerisine gireceğine işaret eder.

Rüyada Sürahi Görmek İslami Anlamı

Rüyada sürahi görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kişinin sakin bir yaşam istediğine ve zaman sonra bu isteklerini gerçekleştirerek gürültüden uzak kendine bir hayat kuracağına delalet etmektedir. Rüyada sürahi yıkamak, yaşadığı talihsiz olayların üstesinden geleceğine, hayatında şansın eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada sürahi almak, maddi anlamda ne kadar harcarsa harcasın hep yerine daha fazlasını koyacağına, çevresinde her zaman sevilen biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sürahi Almak

Rüyada sürahi almak, rüya gören kişinin hayatında bir takım zorluklarla karşılaşacağına fakat sabrederek ve kendine inanarak bu zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğine, en zor dönemlerde bile hiçbir zaman ümidini kaybetmeyeceğine ve istediklerini elde etmek için savaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sürahi Yıkamak

Rüyada sürahi yıkamak, rüya sahibinin hayatındaki olumsuzlukların ve tersliklerin artık son bulacağına, aniden karşılaşılacak bir borcun hayır duası ile ödeneceğine, hayatında karşılaşacağı bir takım olaylar karşısında yanlış kararlar almadan fark edeceğine delalettir.

Rüyada Sürahi Kırmak

Rüyada sürahi kırmak, kişinin hayatında bir takım hayal kırıklıkları yaşayacağı anlamına gelmektedir. Yanlış dostluklar kurduğunu anlamasına bir takım olayların vesile olacağına ve kimseyi hemen dost diye hayatına kabul etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sürahi Doldurmak

Rüyada sürahi doldurmak, hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse hayatında güzel gelişmeler yaşayacaktır. İş hayatında arzuladığı mevkiye ulaşarak bol kazançlar elde edecek ve çevresinin takdirini toplayacaktır.

Rüyada Boş Sürahi Görmek

Rüyada boş sürahi görmek, rüya gören kişinin hayatında bir takım aksiliklerin yaşanacağına zor dönemler geçireceğine fakat bu dönemin de biteceğine ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Cam Sürahi Görmek

Rüyada cam sürahi görmek, çok hayırlı gelişmelerin olacağını müjdeleyen bir rüyadır. Bu rüya kişinin hem özel hayatında hem de iş hayatında güzel haberler alacağına, istediği mevkiye ulaşarak emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, işinde sevdiği bir kişi ile bir ortak bir işe adım atacağına, gelecekte maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine, çevresinde her zaman sevilen ve sayılan biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bakır Sürahi Görmek

Rüyada bakır sürahi görmek, rüya sahibinin hayatında olmasının istemediği bir takım durumlarla karşı karşıya kalacağına fakat bütün olumsuzlukların üstesinden gelebilmek için elinden geleni yaparak kötü olaylardan zarar görmeden sıyrılmaya işaret eder.

Rüyada Sürahi Takımı Görmek

Rüyada sürahi takımı görmek, kişinin iş hayatında başarılı olacağı ortamlarda bulunacağına ve bu sayede şansının da artacağına, kendi çabası ile işler başaracağına ve hayatında hep mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani