Rüyada “Rüyada Süpürge Görmek” Görmek

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada Süpürge görmek, kişinin meslek yaşamında gerçekleştireceği işler ile yorumlanır. Rüyada süpürge gören kimse, çalışmaları için çok fazla ve sürekli bir yardım alacağına tabir edilir. Rüyada süpürge görmek, sahibinin duyduğu üzüntü ve endişelerden kurtulup feraha ereceğine, iş ve aile hayatında ortaya çıkan problemlerin tez zamanda güzel bir şekilde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada Süpürge Görmek İslami Anlamı

Rüyada süpürge görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre görülen süpürge şayet sert olursa itaatsiz, yumuşak olursa itaatkar bir yardımcıya ya da hizmetçiye işaret eder. Süpürge ayrıca cariyeye de delalet etmektedir. Rüyada evini süpürge yardımıyla süpürdüğünü gören kişi zenginse, fakirleşeceğinden çekinilir.

Rüyada Süpürge Almak

Rüyada süpürge almak, rüyayı deneyim eden kişinin içerisinde bulunduğu zor bir durumdan kurtulmak için etrafındakilerden bir destek görmesine tabir edilir. Rüya sahibinin bu destek sayesinde özellikle zihinsel olarak rahatlama durumu yaşayacağı rüya tabircileri tarafından belirtilir.

Rüyada Süpürge Toplamak

Rüyada süpürge toplamak, rüyayı deneyim eden kişinin yolunun hep açık olacağına, yerinde bir adım atılması ile birlikte işlerinin toparlanmaya başlayacağına, harika bir projesinin hayata geçirileceğine, düşmanlarından kurtulmasının ardından meslek hayatında büyük atılımlar yapacağına, vakaları çok daha basit kavrar ve çözer hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Süpürge Yakmak

Rüyada süpürge yakmak, rüyayı deneyim eden kişinin arzularının ve heveslerinin gerçekleşeceğine diğer yandan ise sağlık sorunları ile birlikte zor günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Süpürge Otu Görmek

Rüyada süpürge otu görmek, rüyayı deneyim eden kişinin rızkının ve kazancının artacağına; diğer taraftan ise fiziksel ve psikolojik sağlığının da bozulacağına delalettir.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, rüyayı gören kişinin ekonomik sıkıntılarının son bulacağına, huzur dolu bir yaşam süreceğine, hayırlı evlatlara malik olacağına, makam ve itibar sahibi bir insan olacağına, sözünün eri ve güvenilir insanlar ile tanışacağına tabir edilir.

Rüyada Çalı Süpürgesi Görmek

Rüyasında çalı süpürgesi görmek, rüyayı deneyim eden kişinin hayatında yer alan ve onun kötülüğünü isteyen, arkasından konuşan, fesat bir düşmanının var olduğuna, bu düşmana çok dikkat etmesi gerekeceğine, kişinin haksızlıklarla karşılaşacağına, kazancının azalacağına, nahoş sözler ve dedikodular duyacağına delalettir.

Rüyada Evi Süpürmek

Rüyada evi süpürmek, rüya tabircileri tarafından genel itibariyle iyiye yorumlanmaz. Ev süpürmek gayrimenkul kaybına, para harcamaya ya da kişinin uğrayacağı ekonomik bir zarara yorumlanmaktadır. Rüyada evinin her yerini süpüren kişi, ummadığı harcamalar yapmak durumunda kalır. Rüyada ikamet edilen konutun kapısını süpürmek ise kötü niyetli bir kişiyi konuk etmeye ve bu kişi yüzünden bazı sıkıntılar yaşamaya alamettir.

Rüyada Sokağı Süpürmek

Rüyada sokağı süpürmek, rüyayı deneyim eden kişinin büyük işlere girişip büyük meblağlar kazanacağına ve bu kazancı yaşadığı yerin insanlarına hayır etmek ve dertlerine deva olmak için harcayacağına yorumlanır. Ayrıca iş hayatında yapılan çalışmalar sayesinde helal rızk kazanılacağına tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani