Rüyada “Rüyada Sünger Görmek” Görmek

Rüyada Sünger Görmek

Rüyada Sünger görmek, iki farklı hayır için tabir edilmektedir. Rüyada sünger gören kimse, denizden çıkmış bir canlı olan sünger görmek nimetlerin sonsuz olacağını işarettir.  Rüyada sünger görmek, şansının ve kısmetinin açık olacağına aile içindeki uyumun sürekli olacağını gösterir.

Rüyada Sünger Görmek İslami Anlamı

Rüyada sünger görmek, hane içinde bereketin ve mutluluğun daim olacağına ve huzurlu günler yaşanacağına yorulur. Önemli İslam âlimlerinden Kirmani (r.a) bu rüya için şöyle buyurmuştur; bu rüyayı gören kimselerin evlerine hastalık girmez, kötü şans ve şeytan haneden ırak olur.

Rüyada Sünger Yemek

Rüyada sünger yemek, yanlış kişiler ile arkadaşlık ve dostluk kurulacağına, miras konularında aile fertleri ile sorun ve sıkıntılar yaşanacağına, işteki performansın düşüklük göstereceğine ve bu sebeple başarısızlıklar yaşanacağına delalet eder. Aile ve meslek yaşamında yaşanan sıkıntıların kişilerin ilişkilerini de etkilemesi bu rüya için tabir edilen bir başka durumdur.

Rüyada Bulaşık Süngeri Görmek

Rüyada bulaşık süngeri görmek, işlerin büyümesine ve açılmasına, karın artmasına, maddi imkanların genişlemesine, hayata dair bazı güzel sürprizlerin yaşanmasına, mevcut olan kavga ve gürültülü ortamın sakinleşeceğine ve insanlar ile iyi geçinileceğine alamet eder.

Rüyada Sünger Yatak Görmek

Rüyada sünger yatak görmek, mutluluğa, rahatlığa ve sağlığa işaret eder. Aile hayatında ağız tadının yerinde olması, keyifli ve huzurlu bir yaşam sürülmesi, işten ve eşten yana yüzün gülmesi anlamına gelen bu rüya oldukça hayırlıdır.

Rüyada Sünger Yastık Görmek

Rüyada sünger yastık görmek, hayırlara vesile olacak temiz ve güzel bir durumdur. Yerinde, isabetli ve doğru adımların atılacağı bu rüya ile kişilere müjdelenmektedir. Temiz işlerin yapılacağını hayırlı işlere vesile olunacağını gösterir.

Rüyada Sünger Minder Görmek

Rüyada sünger minder görmek, yaşamdaki ve çalışmalardaki her şeyin kolaylaşacağı, borçların zamanında sıkıntı çekilmeden ödeneceği, geçim sorununun büyük ölçüde ortadan kalkacağı, atılan adımların çok sağlam ve kararlı olacağı, yaşanan manevi sorunların da tamamen ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Sünger Görmek

Rüyada kirli sünger görmek, özel hayta yaşanan sıkıntıların bazı kimselerin yardımı ile çözüleceğine, zamanla her şeyin yoluna gireceğine, kafaya takılan sıkıntıların bir bir çözüleceğine alamet eder. Bu rüya hayırlı işlerin yapılmasının da teşvik edileceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Sünger Döşek Görmek

Rüyada sünger döşek görmek, geçmişte yapılan bazı hatalardan dolayı pişmanlık duyulduğuna ve bu hataların ileride kişilerin başına büyük problemler açacağına, evdeki huzurun bir anda ortadan kaybolacağına yorulur.

Rüyada Makyaj Süngeri Görmek

Rüyada makyaj süngeri görmek, dünyanın süslerine ve aldatıcı olmasına yorumlanır. Kişilerin dünyevi işlere fazla dalmaması, maneviyatı ihmal etmemesi, nefsi isteklerin peşinden koşulmaması, harama ve faydası olmayan işlere bulaşılmaması gerekmektedir. Bu rüya ile boş işlerle meşgul olan kimselerin bir an önce bu işleri bırakarak haram ve kumarı terk ederek hak yoluna dönmeleri ve kalıcı olmaları gerektiği haber edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani