Rüyada “Rüyada Sülük Görmek” Görmek

Rüyada Sülük Görmek

Rüyada Sülük görmek, kapıdan kovsan bacadan girecek, bacadan kovsan kapıdan girecek kişilere tabir olunmaktadır. Rüyada sülük yakalamak, yalancı dosta ya da iki yüzlü kimseye dalalet eder. Rüyada sülük yemek ise, kötülük yapma amacı taşıyan ve bu sebeple arsızca yakınlaşan kişiye yorumlanır. Aynı zamanda rüyada görülen sülük, rüya sahibinin amacının insanların güvenini kazanmak olarak tabir edilir.

Sülük rüyası uyarı mahiyetinde bir rüyadır. Rüya sahibinin malından yararlanmak isteyen kişiyi simgeler. Dikkat edilmesi gerektiğinin işaretidir. İslam alimlerine göre rüyada sülük görmek pek hayra yorulmayıp, gizli düşmanla simgelenmiştir.

Rüyada Sülük Görmek İslami Anlamı

Rüyada Sülük görmek, İbn-i Cafer (r.a) tarafından yapılan yorumlara göre rüyada görülen sülük alçak ve adi düşmana işaret eder. Rüyada burnundan sülük çıktığını görmek ise o kişinin hanımının çocuk düşürmesi ile tabir olunur. Bu rüya adının kötü işlerde kullanıldığına ve kişinin henüz bundan haberinin olmadığına dalalet eder.

Rüyada Sülük Tedavisi Görmek

Rüyada sülük tedavisi görmek aile içinden birinin ciddi sıkıntılı bir hastalık geçireceğine rivayet etmektedir. Bu duruma çok üzüleceğine ve sıkıntılı bir dönemin başlayacağına dalalet etmektedir.

Rüyada Sülük Yapışması Görmek

Rüyada kişinin bedeninin herhangi bir uzvuna yapışan sülük görmek başarıların kıskanılmasına, kem gözlere, nazara, başarılarının engellenmesine dalalet etmektedir. Bir takım art niyetli insanların engeller çıkarmaya çalışması, dedikodu yapması ve kötülükler peşinde koşmasına dalalet etmektedir.

Rüyada Sülük Isırması Görmek

Rüyada sülük ısırması görmek çıkarcı ve paraya düşkün birine dalalet etmektedir. Bu kişinin, eve giren mala ya da paraya göz diktiği ve bu paraya ortak olmak için elinden geleni yapacağına ya da yaptığına yorulur. Rüyada görülen kan emici herhangi bir canlı tarafından ısırılmak buna yorumlanmaktadır.

Rüyada Sülük Toplamak

Rüyada sülük toplamak başına gelen belaları def etmeye, zararlı ve dedikoducu insanlardan kurtulmaya, müjdeli haberlere yorulur. Tez zamanda gelecek olan başarı ile kendinden emin adımlar atmaya, çevresi tarafından kıskanılan bir kişi olmaya ancak daha sonradan başarısının kabul göreceğine de dalalet etmektedir. İşinde büyük başarılar elde etme ve terfi etme ile de yorumlanan nitelikte bir rüyadır.

Rüyada Sülük Yemek

Rüyada sülük yemek bazı yorumcular tarafından hasta iseniz şifa bulacağınıza, kurtuluşa ermeye ve tüm kötülükleri def etmeye yorumlanırken bazıları ise bu rüya için gelecek olan hastalık, dert, keder, başarısızlık ve sıkıntılar yorumunu yapmıştır.

Rüyada Sülük Öldürmek

Rüyada sülük öldürmek rüya sahibinin kendisine maddi külfet olan, durmadan parasını yiyen ve gereksiz masraf çıkaran bir kişiden yakın zamanda kurtulacağına dalalet etmektedir. Rüyayı gören kişi bu kişiyi başından def edecektir. Daha sonra ise huzur ve refah dolu bir hayat yaşamanın işaretidir.

Rüyada Sülük Koparmak

Rüyada sülük koparmak hayırlara yorulmaktadır. Rüyada vücuduna yapışmış sülüğü koparıp atmak kendisine zarar veren kişi ve ya kişileri hayatından zorla çıkarıp atmaya, kurtuluşa ermeye ve huzura kavuşmaya işaret eder. Gam ve kederden kurtulmaya da dalalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani