Rüyada “Rüyada Suluk Görmek” Görmek

Rüyada Suluk Görmek

Rüyada Suluk görmek, ani kararlar vermek ve ileriyi görememek ile yorumlanır. Rüyada suluk gören kimse,  programsız ve plansız hareket etmek anlamına gelir. Rüyada suluk görmek, yakın kimselerden ihtiyaç anında istenen destek anlamına gelir. Rüyada görülen suluk, karşılık bulmak, yardım istenen kişilerden yardım alınamaması delalet eder.

Rüyada Suluk Görmek İslami Anlamı

Büyük İslam âlimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya için şu yorumu yapmıştır; bu rüyayı gören kişiler aradıkları yardımları bulmakta zorluk çekecekler anlamına gelir. Rüyada suluk görmek, geçmişte sakladıkları şeylerden dolayı zorluk yaşayacaklardır. Rüyada suluk görmek, herkesi kendi gibi bilen kişilerin, geçmişte vermiş oldukları sırrın ortaya çıkması işaret eder. Kişinin zor günler geçireceğini ve artık yakınları ile bir şey paylaşırken çok temkinli olacağı olarak yorumlanır.

Rüyada Suluk Almak

Rüyada suluk almak, yaşanan sorunların çabucak ortadan kalkacağına yorumlanır. Rüyada suluk aldığını gören kimse, kötü günlerin yakın zamanda çok uzakta kalacağına, refahın sağlanacağına, kazançların kolay bir şekilde sağlanacağına ve hayatın çok fazla kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada Suluk Beğenmek

Rüyada suluk beğenmek, eğitim hayatında başarı sağlanmaya, güzel anılar ve arkadaşlıklar biriktirilip kurulacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, şükretmenin ve şöhretin keyfinin çıkartılacağına yorumlanır.

Rüyada Suluk Satmak

Rüyada suluk satmak, keyifli anlar yaşanacağına, kısmetin çok açık olmasına, çocukların sağlıkları ile ilgili problemlerin tamamen ortadan kalkacağına, eninde sonunda kötülüklerden uzaklaşılacağına rivayet eder.

Rüyada Kırık Suluk Görmek

Rüyada kırık suluk görmek, beklenilen haberlerin artık gelmesine, doğru yoldan ayrılmamanın gerektiğine, kaybedilen kendine güvenin geri kazanılacağına ve bu sayede güzel hedefler belirlenip bu hedeflere ulaşılacağına, iş hayatında güçlü bir ivme kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Cam Suluk Görmek

Rüyada cam suluk görmek, dost sanılan kişiler tarafından ihanete uğranacağına, arkadan işler çevrileceğine, çevrilen bu işlerin kişilere ciddi zararlar vereceğine, yüzüne gülünüp arkadan işler çevrileceğine işaret eden hayra yorulmayan bir durumdur.

Rüyada Su Kabı Görmek

Rüyada su kabı görmek, yaşam kalitesinde bir artış olacağına, ticarette başarı sağlanacağına alamet eden hayırlı bir durumdur. Hayırlı yollardan elde edilen hızlı bir para artışı, kişilerin kendilerine ve ailelerine artık yeterince zamanı ayıracağına, çocukları ile bol bol vakit geçireceğine ve bu sayede aile ilişkilerinin daha sağlam temellere atılacağını müjdeler.

Rüyada Termos Görmek

Rüyada termos görmek, bilinen şeylerin sorgulanmasına, kafanın karışmasına, güvenilen şeylerden şüphe duyulmasına, sonradan pişman olunacak kararlar verilmesine, üzgün, belirsiz ve umutsuz günlerin kapıyı çalmasına ve bir takım sorunların gün yüzüne çıkmasına yorulur.

Rüyada Dolu Suluk Görmek

Rüyada dolu suluk görmek, kişilerin sabrının taştığına tahammül sınırlarının artık zorlanmaya başlayacağına, üstüne çok gelineceğine ve bu sebeple kalp kırmaların yaşanacağına işaret eden bir durumdur. Bu rüya kişilerin yaşayacakları zorluklar karşısında çok kırılgan bir tavır sergileyeceklerini ve bu sebeple ciddi kırgınlıkların yaşanmasını, bu kırgınlıkların da uzun yıllar devam edeceğini belirtir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani