Rüyada “Rüyada Su İçmek” Görmek

Rüyada Su İçmek

Rüyada Su içmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda rahatlaması ile yorumlanır. Rüyada su içtiğini görmek, emeklerin karşılığını almak ile tabir edilir. Rüyada su içmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmuştur. Rüyada bardakta su içmek, az ama değerli mal ve miras olarak da tabir edilir.

Rüyada Su İçmek İslami Anlamı

Rüyada Su içmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyayı gören kimse için, borçlardan kurtulması ve feraha ermesi ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada Su İçmek, şifa ve derman ile tabir etmiştir. Rüyada başkasını şişeden su içer iken görmek, imkan var iken yapılmayan yardım ile yorumlanır.

Rüyada Tatlı Su İçmek

Rüyada tatlı su içmek, iyi haber almak ve mutlu olmak ile yorumlanır. Rüyasında tatlı su içtiğini gören kişi, mutlu ve rahat bir hayat yaşayacaktır. Rüyada tatlı su içilmesi, hayırlı evlat ve eş ile de tabir edilir. Rüyada tatlı içen birini görmek, başkalarına yapılacak hayır ve yardım ile yorumlanır.

Rüyada Şişeden Su İçmek

Rüyada şişeden su içmek, gelen fırsatları değerlendirmek ile yorumlanır. Şişeden su içilmesi, kazancın ve gelirin sınırlı olduğunu tabir eder. Rüyasında şişeden su içtiğini gören kişi, eline geçen fırsatları değerlendiremez ve rahat günleri kısa sürer.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden içmek, bereket ile yorumlanır. Rüya sahibi, bereketli para kazanacak ve hayatı boyunca maddi ve manevi sorun yaşamayacaktı. Rüyada çeşmeden su içilmesi, iyi akraba ile de tabir edilmektedir. Rüyada çeşmeden su içen birini görmek, başkalarına karşı kötü niyet beslemek ve mallarına göz dikmek ile tabir edilir. Rüyada çeşmeden su içilmesi, hastalıkların şifa bulması olarak da yorumlanır.

Rüyada Bardakta Su İçmek

Rüyada bardakta su içmek, sorun ve sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında bardaktan su içtiğini gören kişinin, kazancı sınırlı olacaktır ve kısa zaman içinde maddi sıkıntılar yaşayacaktır. Rüyada bardakta su içen birini görmek, çevresine karşı cimri ve bencil olan kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüyada soğuk su içmek, gelen yardımları fark etmemek ve farklı şekillerde değerlendirmek ile yorumlanır. Rüyada soğuk su içmek, hastalık olarak da yorumlanır. Rüyasında soğuk su içtiğini gören kişi, yapılan kötülükleri iyi sanan ve aldanan kişidir. Rüyada başkasının soğuk su içtiğini görmek, başkalarına yapılan kötülük ve hakaret ile yorumlanır.

Rüyada Musluktan Su İçmek

Rüyada musluktan su içmek, el değiştirmiş mal ile yorumlanır. Rüyasında musluktan su içtiğini gören kişi, aldığı yardımların kimden olduğunu bilmez ve merak etmez. Rüyasında musluktan su içtiğini gören kişi, helal ya da haram ayırt etmeden kazanç sağlayan ve bundan rahatsızlık duymayan kişidir.

Rüyada Tuzlu İçmek

Rüyada tuzlu su içmek, çatışma ve fikir ayrılığı olarak yorumlanır. Rüyasında tuzlu içtiğini gören kişi, beklediği ve umduğu yardımları alamaz. Rüyada birine tuzlu su vermek, hakkına girmek ile tabir edilir. Rüyada tuzlu su içmek, sözlü tartışmalar ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani