Rüyada “Rüyada Stadyum Görmek” Görmek

Rüyada Stadyum Görmek

Rüyada Stadyum görmek oldukça hayırlıdır ve , yaşanacak güzel günlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada stadyum gören kişinin keyifli, neşeli günler geçirmesine, etrafında iyi insanlar olmasına işarettir. Rüyada stadyumda futbol oynamak bolluk, bereket, maddi ve manevi sevinç, coşku ve zafer ile tabir edilir. Rüyada stadyumda maç yapmak, kişinin coşkulu bir kalabalığa gireceğine, düğün, dernek, cemiyet gibi özel günlere katılarak çevresi ile kaynaşacağına işarettir.

Rüyada Stadyum Görmek İslami Anlamı

Rüyada Stadyum görmek, Kirmani(r.a)’ya göre kişinin istemediği bir kalabalık içinde bulunmasına, burada duyacağı dedikoduların canını sıkmasına, çok fazla laf kalabalığı olmasına işarettir. Kişinin kendisini rahatsız edecek olaylar ve kişiler ile karşılaşması, bu durumda moralinin bozulması ve depresif bir ruh hali içerisinde girmesi ve bir müddet bu halde kalması olarak yorumlanır. Rüyada stadyum görmenin psikolojik yorumu ise kişinin yalnız kalmaktan korkması, bu sebepten hep çevresinde insanlarla olmak istemesi bunalımda bir ruh haline sahip olmasıdır.

Rüyada Stadyumda Olmak

Rüyada stadyumda olmak, mutluluk veren keyifli insanlar arasında olmak, her anın tadını çıkarmak ve keyifli günler geçirmek ile tabir olunur. Şayet evli bir kimse ise tanışacağı kişi iş konusunda kendisine katkı sağlayabilir.

Rüyada Stada Gitmek

Rüyada stada gitmek, yeni bir çevreye girmek demektir. Bu rüya çoğu zaman yeni bir işe girmek, yeni bir iş çevresinde bulunmak ve bunun rüya sahibi kişiye hayırlı gelmesi ile açıklanabilir.  İş yerindeki rekabet kendisine olumsuz yönde geri dönebilir.

Rüyada Stadyumda Maç İzlemek

Rüyada stadyumda maç izlemek, rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı duyarlı olduğu, herkese yardım eli uzattığı ve bu sayede hiçbir zaman yalnız kalmayacağı, kendisi de yardım göreceği ile yorumlanır.

​​​​​​Rüyada Boş Stadyum Görmek

Rüyada boş stadyum görmek, yalnız kalmaya, hayal kırıklığına uğramaya ve üzüntüye işarettir. Kişinin sevdikleri tarafından ihanete uğraması, bu yüzden kendini çevresinden soyutlaması, bir müddet kendini dinlemesi olarak ifade edilir.

Rüyada Kalabalık Stadyum Görmek

Rüyada kalabalık stadyum görmek, sünnet, düğün gibi bir cemiyete katılmak, burada yeni insanlarla tanışmak, yeni görüşmeler yapmak olarak yorumlanır. Bekar bir kimse burada tanışacağı biriyle ileride bir izdivaç gerçekleştirebilir.

Rüyada Dolu Stadyum Görmek

Rüyada dolu stadyum görmek, çok hayırlıdır. Hayırlı kimseler ile tanışmak, bu kimseler ile iyi iletişim kurmak, güzel işler yapmak olarak tabir edilir.

Rüyada Stadyumda Koşmak

Rüyada stadyumda koşmak, bir şeyleri elde etmek için çok çaba göstermek ve mücadele vermek olarak yorumlanır. Kişi biraz yorulup hırpalansa da, zaman zaman kendini kötü hissetse de, azmin zaferini elde edecek ve başarılı olacak demektir.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek, maceracı bir ruha sahip olmak ve renkli bir kişilikte olmak demektir. Kişi, bazı yetenekleriyle kendini iş çevresinde ön plana çıkaracak ve dikkat çekecektir. Ancak çevresinde kendini kıskanan, problemli insanlara karşı da oldukça dikkatli olmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani