Rüyada “Rüyada Soygun Görmek” Görmek

Rüyada Soygun Görmek

Rüyada Soygun görmek, kimi rüya alimlerinin yorumlarına göre sevinçli haberler almaya delalettir. Rüyada soygun gören kimse, en kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtulur, borçlu ise borcunu öder, hasta ise iyileşir. Rüyada soygun görmek, bazı yorumlara göre rüyada soygun görmek madden ve manen kazanılacak olan başarılara delalettir. Kimilerine göre rüyada soygun görmek manevi anlamda yükseliş anlamına gelmektedir. Fakat bazı rüya yorumcuları bu rüyayı olumsuz şekillerde de tabir etmektedir.

Rüyada Soygun Görmek İslami Anlamı

İslam alimi ve rüya yorumcusu Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada hırsızlık ile ilgili şeyleri görmek, hapse düşmek, hastalık, çekilecek olan sefalet gibi durumların habercisidir. Veya bu rüya yalancı bir kimseye de işaret ediyor olabilir. Rüyada hırsızlık ve soygun hakkında şeyler görmek için İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüya özellikle saklanan değerli bir şeylerin çalınmasına, zinaya veya faiz yemeye işarettir. Bu rüya, sahibi için bir ikaz niteliği taşır.

Rüyada Soygun Yapmak

Rüyada soygun yapmak, bir kimsenin kendisine çok kar getirecek bir işe başlayacağına delalettir. Bu iş, daha önceden başkaları tarafından denenmemiş, yeni bir iş sahasıdır. Bu rüyanın sahibi başlayacağı bu yeni işinde başarıya erer.

Rüyada Soyguna Uğramak

Rüyada soyguna uğramak, ortaklık veya arkadaşlık ilişkilerinde dikkatli olunması için bir uyarıdır. Bu rüyayı gören kimseler, en yakınlarındaki kimseler tarafından aldatılabilir, maddi ve manevi zarar görebilir.

Rüyada Soyguncu Görmek

Rüyada soyguncu görmek, dürüst olmayan, iki yüzlü, yalancı, emek hırsızı bir kimseyi temsil etmektedir. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerine dost görünen ama arkasından konuşan, onu kandırmaya çalışan birine karşı temkinli olmalı, bu kimse ile hiçbir ortaklığa girmemelidir.

Rüyada Banka Soygunu Görmek

Rüyada banka soygunu görmek, büyük bir maddi zararı işaret eder. Bu rüya, başlanacak olan işlerde dikkatli olmayı telkin eder. Bu rüya aynı zamanda insanın iç dünyasında bazı pişmanlıkların olduğuna, bu pişmanlıkların zaman zaman kendisini rahatsız ettiğine de delalettir.

Rüyada Ev Soygunu Görmek

Rüyada ev soygunu görmek, bir hane içerisinde yaşanan sıkıntıları işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, ailevi sorunlarına kısa sürede çözüm bulacak ve yeniden ağız tadı ile yaşamlarına devam edecektir. Fakat bu rüya başka bir yoruma göre, bir haneye giren çıkan kimselere dikkat edilmesi, değerli eşyaların korunması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Araba Soygunu Görmek

Rüyada araba soygunu görmek, uzun bir süredir devam eden kırgınlıkların son bulmasını işaret etmektedir. Özellikle anne ve baba ile yaşanan sorunların ve kırgınların tatlıya bağlanacağını gösterir.

Rüyada Silahlı Soygun Görmek

Rüyada silahlı soygun görmek, güç kazanmaya, düşmanlara galip gelmeye, atılan her adımda başarılı olmaya delalettir.

Rüyada Kuyumcu Soygunu Görmek

Rüyada kuyumcu soygunu görmek, yalancılığa, dolandırıcılığa ve hileye delalettir. Bu rüyayı görenler sahip oldukları malı ve parayı korumalı, tanımadıkları kimselere teslim etmemelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani