Rüyada “Rüyada Sosis Görmek” Görmek

Rüyada Sosis Görmek

Rüyada Sosis görmek, sağlıklı olmaya ve iyi beslenmeye delalettir. Rüyada sosis gören kimse, yanık sosis kara haber ve dermansız dert gibi anlamlar taşır. Rüyada sosis görmek, kendine ve sağlığına dikkat etme ile yorumlanır.

Rüyada Sosis Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki; rüyada sosis görmek kişinin ailesine bakmasına, anne babasından helallik almasına ve temiz bir yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada Sosis Yemek

Rüyada sosis yemek kişinin elinin emeği ve yeteneği ile kazandığı paradan helal rızk elde etmesi demektir. Rüyasında sosis yerken dişinin kırıldığını gören kimse haram helal ayrımını iyi ayarlamalı ve haram olan her şeyden elini eteğini çekmelidir.

Rüyada Sosis Yapmak

Rüyada sosis yapmak miskinlik ve tembellik günahlarından sıyrılıp kendini işe vermeye, aile bütçesine katkıda bulunarak saygıdeğer ve takdir toplayan bir evlat olmaya delalettir. Rüyasında yaptığı sosisleri ekmeğin arasına koyup tanımadığı çocuklara ikram ettiğini gören kişi yoksul ve garip sevindirerek kıdemli bir mertebeye erişir.

Rüyada Sosis Pişirmek

Rüyada sosis pişirmek vatani görev için çocuğunu askere gönderen babanın gururlu kederine işaret eder. Bununla birlikte sosisleri pişirirken yaktığını gören kimse için gerçek hayatında iki kötü haber peş peşe gelir.

Rüyada Sosis Almak

Rüyada sosis almak kişinin hınç ve gayz duyduğu kişiler ile mücadele etmesi, onların sırlarını ve yalanlarını yüzüne vurması demektir Aynı zamanda alınan sosisler araları açılan komşular ve apartman ahalisi tarafından şiddetli bir şekilde cereyan eden anlaşmazlıkların da bir diğer dışa vurumu olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sosis Satmak

Rüyada sosis satmak helal yoldan kazanılan paraları ailenin saadeti ve beslenmesi için harcayan bir babanın varlığına işaret eder. Sattığı sosislerden bol miktarda para kazandığını gören kişi gerçek yaşamında da tamamen alın terinin karşılığını görür ve dünya nimetlerinden sadece ihtiyacı olan kadarını alarak tamahkarlık tuzağına düşmez

Rüyada Sosis Kızartmak

Rüyada sosis kızartmak misafir ağırlama telaşında olan hane halkının kutlu sevincine denktir. Rüyasında kızarttığı sosisleri insanlara değil de kedi ya da köpek gibi canlılara sunduğunu gören kişi yediden yetmişe herkesin övgülerini ve takdirlerini toplayacak çeşitli eylemler içerisinde yer alır. Kızartılan sosisin üstünde salça dökmek ise yardım almak ve bir işe başlamak anlamlarına gelir.

Rüyada Sosisli Sandviç Görmek

Rüyada sosisli sandviç görmek ölçüyü kaçıran biri karşısında mevzi almak, haksızlığa karşı var gücüyle savaşmak, hak yiyenlerin karşısında durmak, halkın yanında olmak, asrinin haklarına karşı avam olanın haklarını savunmak manalarına gelmektedir. Sosisli sandviçin üzerinde böcek ya da sinek gören kişinin tükettiği gıdalarda başkasının gözü vardır.

Rüyada Sosisli Ekmek Görmek

Rüyada sosisli ekmek görmek orada hiçbir neden yok iken iki arkadaşın arasının açılmasına delalettir. Bu arkadaşlar ilkokuldan itibaren birlikte okumuş ve aynı mahalleyi paylaşmış olsalar dahi çok küçük bir nedenden dolayı birbirine inkisar etmeleri mevcut olmaktadır. Sosisli ekmek aynı zamanda bereketiyle gelen para, hayırları beraberinde getiren haber demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani