Rüyada “Rüyada Şömine Görmek” Görmek

Rüyada Şömine Görmek

Rüyada Şömine görmek, genel anlamda iyiye yorumlanmaz. Rüyada şömine gören kimse, huzursuz ve mutsuz olmaya, iyiye olan inancı yitirmeye delalet eder. Rüyada şömine görmek, çaresiz ve yalnız kalmış hissetmeye, üst üste başarısızlıkların ve hayal kırıklıklarının yaşanmasına delalet eder. Rüyasında şömine gören kişi, uğursuzluk ve can derdi olarak tabir edilir. Bir başka rüya yorumcusuna göre ise, rüyada şömine görmek geniş ve güzel bir aile kurmaya, rızkı, bereketi ve kalabalık bir ortamda uzun vakit geçirmeye işaret eder.

Rüyada Şömine Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) rüyada şömine görmeyi şöyle yorumlamıştır, havaların soğuk olduğu bir mevsimde bu rüya görülmüş ise, rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin yolunda olduğunu, çabalarının sonunda bolluk ve berekete kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Şömine Yakmak

Rüyada şömine yakmak, kişinin ortaklaşa yapılacak bir işte lider olacağını, mutluluk ve bereket içinde yaşayan bir aileye reislik edeceğine işaret eder. Kişinin keyif ve huzurunun artacağına, dost meclisinde yapılacak sıcak sohbetlere ve bol muhabbete delalettir. Sorun ve sıkıntıların biteceğine, gören kişinin hayatının düzene gireceğine ve ertelenmiş işlerin yapılacağına işaret eder.

Rüyada Şömine Temizlemek

Rüyada şömine temizlemek, rüyayı gören kişiye huzur ve kazanç getireceğine, iş hayatında farklı yollar keşfedip deneyeceğine delalet eder. Rüyayı sahibinin, büyük kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda sözü geçen bir olacağına işaret eder. Büyük ve sonucu başarılarla bitecek işler yapacağına, mutluluğunun daim olacağına yorumlanır. Bir başka yorumcunun yorumuna göre ise, bir çalışmaya zarar verip ihanet edeceğine bu durumun aile hayatında sorunlar yaratacağına delalet eder.

Rüyada Şömine Yaptırmak

Rüyada şömine yaptırmak, bir konuda hayal kırıklığı yaşamaya, bazı insanların gerçek yüzünü görüp üzülmeye ve dostlukları gözden geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin, farklı düşüncelere sahip aile veya eş ile tartışma ve sorunlar yaşanacağına bu durumdan sonra da istemese de bakış açısını değiştirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Şömine Odunu Görmek

Rüyada şömine odunu görmek, Kişinin hayatında yeni bir sayfa açacağına ve hayatındaki sorunları düzelteceğine yorumlanır. Bir başka yorumcuya göre ise, şömine odunu görmek, kişinin zor bir döneme gireceğine ve kendini bu durumdan kurtarmakta zorlanacağına delalettir.

Rüyada Evde Şömine Görmek

Rüyada evde şömine görmek, rüya sahibinin rızk ve kazancının artacağına, sağlık ve neşesinin yerinde olacağına, iş hayatında rakiplerini geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Yanmayan Şömine Görmek

Rüyada yanmayan şömine görmek, rüya sahibini hayal kırıklığına uğratacak bir kişiyi işaret eder. Rüyayı gören kişinin arkadaşı ile arasının açılacağına ve hatta dostluğun biteceğinin habercisidir. Şömine başında başkaları da varsa bu kişilerle görüşmeme kararı almaya, para kaybına, beklenen paranın gelmemesine delalettir.

Rüyada Şömine Ateşi Görmek

Rüyada şömine ateşi görmek, rüya sahibinin yüzünün güleceğini, sürpriz olaylar yaşayıp işlerinin bereketinin aratacağını, kısmetsizlik ve şanssızlığın son bulacağını haber verir. Ayrıca aileye katılacak yeni kişileri, kardeş gibi görülen bir kişi ile aynı evi paylaşmaya delalet eder.

Rüyada Ocak Başı Görmek

Rüyada ocak başı görmek, devlet yöneticisine, aile babasına, müdüre, amire veya şirket yöneticisine delalet eder. Yetkili ve deneyimli kişilerin varlığına işaret eder. Yetkili bir kişinin etrafındaki kişileri çekip çevirmesini, hem kendisinin hem de çevresindeki kişilerin çıkarları için doğru yönlendirmeler yapan birini işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani