Rüyada “Rüyada Söğüt Ağacı Görmek” Görmek

Rüyada Söğüt Ağacı Görmek

Rüyada Söğüt Ağacı görmek, nankörlük ve vefasızlık göstermeye bu nedenle kadri ve gönlü ulular’da olan bir kişiye haksızlık ederek onu üzgün kılmaya işaret eder. Rüyada söğüt ağacı dalı kırmak ise, dostunu ve çok değer verdiği yakınlarından birini kırmaya ve kaybetme aşamasına gelmeye alamet eder.

Rüyada söğüt ağacı budamak, rüya sahibinin kendisi üzerinde gerçekten hatırı sayılır emeği ve hakkı olan bir kişiye karşı gaflete düşeceğine yorumlanır. Rüyada söğüt ağacı altında oturmak, onca yıllık hatırı bir kalemde sileceğine ve bir anlık sinirle hareket ederek düşmana bile sarf edilmeyecek laflar edeceğine işaret eder.

Rüyada Söğüt Ağacı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Söğüt Ağacı görmek, İmam Nablusi (r.a)’ ye göre bu rüyayı görmek, yarar getirmeyecek bir kimse ile dostluk etmeye yorulur. Rüyada söğüt ağacı, kişinin aile ve çocuklarına herhangi bir rant sağlama çabası ve düşüncesi olmadan ve kendisi ile iyi geçinen kimseye muhalefette bulunarak kendisine düşmanlık güdene yaklaşan kimseye alamettir.

Rüyada Söğüt Ağacı Kesmek

Rüyada söğüt ağacı kesmek, rüyayı deneyim edenin kendisine çok yararlı olan, kötü gününde elinden tutan. Karanlığa düştüğünde onu aydınlığa çıkarmaya çalışan bir kişi ile ilişkisini kati bir kararla bitireceği anlamına gelmektedir. Ona karşı yaptığı bu haksızlığı onu bütünüyle kaybettiği zaman anlayacağı ve bu anlamda çok pişman olacağı manasına gelir.

Rüyada Söğüt Ağacı Dikmek

Rüyada söğüt ağacı dikmek, rüyayı deneyimleyen kişinin kendisine başarı getireceğine işarettir. Aynı zamanda inandığı birtakım teşebbüslerde bulunarak hayırlı ve kâr sağlayacak başarılar kazanacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada söğüt ağacı dikmenin uğur getireceğine de yorulur.

Rüyada Söğüt Ağacı Budamak

Rüyada söğüt ağacı budamak, rüyayı gören kişinin rakiplerini ve düşmanlarını saf dışı edeceğine, işinde tek adam konumuna yükseleceğine tabir edilir. Makam ve mertebe edineceğine, toplumda önde gelen itibar sahibi insanlardan olacağına tabir edilir.

Rüyada Söğüt Dalı Kırmak

Rüyada söğüt dalı kırmak, rüyayı gören kişinin kendisinin iyi günler görmesine fayda sağlayan birisini bilerek ya da bilmeyerek incitmesine delalettir. Bu kişi, o kişinin kim olduğu üzerine kafa yorarak yaptığı bu yanlıştan dönmesini ya da tamirini yapması önerilir.

Rüyada Söğüt Yaprağı Görmek

Rüyada söğüt yaprağı görmek, rüyayı deneyim eden kişinin imkân sahibi olacağına lakin daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak yardım sayesinde zorlukların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Salkım Söğüt Görmek

Rüyada salkım söğüt görmek, hayırlı, olgun ve ahlak sahibi bir kişi ile karşılaşmaya, ondan menfaat bulmaya ve yine onun yardımıyla işleri kolaylaştırmaya delalet eder. Sıkıntıları, zor günleri ve çaresizliği geride bırakmaya delalet eder.

Rüyada Kurumuş Söğüt Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş söğüt ağacı görmek, rüyayı gören kişinin son dönemde iyiye giden işlerinin yakın zamanda zora gireceğine yorumlanır. İşinde evinde bulduğu bolluk ve bereketin son bulacağına delalet olarak yorumlanır.

Rüyada Söğüt Ağacına Çıkmak

Rüyada söğüt ağacına çıkmak, rüyayı gören kişinin büyük bir rahatlık ve kolaylık bulacağına yaptığı her işte emeklerinin karşılığını en hoş şekilde alacağına işaret eder. Ahiret hayatlarının da aynı şekilde güzel olacağına delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani