Rüyada “Rüyada Soğan Soymak” Görmek

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada Soğan soymak, rüya sahibinin yakın çevresinde menfaatleri uğruna her şeyi yapabilecek bir kişinin varlığını gösterir. Rüyada yeşil soğan soymak, bu kişi çıkarları doğrultusunda güler yüzünü eksik etmez ve işine geldiği gibi davranıp rüya sahibini bu doğrultuda yönlendirmeye çalışır şeklinde yorumlanır. İslam âlimlerine göre rüyada soğan kabuğu soymak ise, yaltaklanan ve gıybet eden misafire delalet eder.

Rüyada Soğan Soymak İslami Anlamı

Bu konu hakkında İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüya da soğan soymak hayra alamet değildir, her kim rüyasında soğan soyduğunu görürse o kişiyi üzecek, kederlendirecek bir kimse ile tanış olur diye yorumlanmıştır.

Rüyada Soğan Kesmek

Rüyada soğan kesmek; genel olarak rüya yorumcularına göre bolluk ve berekete, ele yüksek miktarda maddi kazanç geçmesine, varsa borçların bir çırpıda ödenmesine işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin işinde kendini geliştirip daha büyük işleri başarması olarak açıklanır. Dini yorumculara göre de bekâr bir kişi rüyasında soğan kestiğini görürse, evlilik yapacağı şeklinde tabir olunur.

Rüyada Çiğ Soğan Yemek

Rüyada çiğ soğan yemek; kaderine her zaman razı olan, rızkına az da olsa şükreden, az ile yetinip çoğu aramayan rüya sahibi olarak dini rüya yorumcuları tarafından açıklanır. Ayrıca hayatın zorlukları karşısında mücadeleci ve hayata dair her şeyden zevk alan değer kıymet bilen olarak tabir edilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyanda soğan yediğini gören kişi hayırlı olmayan iş ile imtihan edilir.

Rüyada Soğan Kavurmak

Rüyada soğan kavurmak anlamı; rüyayı gören kişinin iyi niyetinden dolayı dualarının ve dileklerinin kabul göreceğine delalet eder. Zenginlik kazanıp bütün isteklerini, hayallerini gerçekleştirebilecek konuma geleceği şeklinde açıklanır. Cafer-i Sadık (r.a)’nın yorumuna göre anne veya babaya bir hastalık uğrayacaktır, bu sebepten zor günler geçirilecek ancak sonunda refaha ulaşılacaktır.

Rüyada Soğan Salatası Görmek

Rüyada soğan salatası görmek ne anlama gelir? İş hayatında karışıklık ancak bu karışıklıktan doğan yükseliş, bolluk ve bereket olarak rüya yorumcuları tarafından tabir edilir. Bunlarla beraber başa gelen kötü olayların, yanlış anlaşılmaların, kavgaların çözüm bulup biteceği şeklinde tabir olunur.

Rüyada Soğan Fidesi Görmek

İslami yorumcuların ifadelerine göre rüyada soğan fidesi görmek hırsızlık, harama el uzatmak şeklinde yorumlanır. Kirmani (r.a) yorumunda soğan fidesini haneye giren haram mal ve haksız kazanç şeklinde ifade eder.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Dini rüya yorumlarında rüyada soğan kabuğu görmek işlerin kötüleşip büyük zorluklarla karşılaşılacağına, kötü niyetli kimselerle iş için ortaklık yapmak zorunda kalacağına, yüksek faizle borçlanacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Soğan Zarı Görmek

Rüyada yeşil soğan zarı görmek rüya tabircileri tarafından şu şekilde yorumlanır: rüyayı gören kişinin bulunduğu zor yaşam şartlarından tırnaklarıyla kazıyarak, alın teri ile helal para kazanarak çıkacağını gösterir. Adaletli bir kişiliğe sahip olan rüya sahibi dürüstlüğü ile de saygınlık kazanacağı şeklinde tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani