Rüyada “Rüyada Soğan Görmek” Görmek

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, dünya malına, hastalıkların şifasına ve aile içinde yaşanacak sevinçlere yorulur iken. Rüyada taze soğan görmek alın teri ile elde edilen mala tabir edilir. Rüyada soğan görmek, sıkıntı ve dertlerin biteceği ile de yorumlanmaktadır. Rüyada görülen soğanın dini yorumları alimler tarafından şu şekilde yapılmıştır.

Rüyada Soğan Görmek İslami Anlamı

Rüyada soğan görmek, Cafer-i Sadık (r.a) Soğan görmeyi haram mal ve dedikoducu kişi olarak tabir ediyor. Rüyasında soğan gören kişi dedikodu yapar ve kendine ait olmayan mala el uzatır diyor. Kirmani (r.a) ise şu yorumu yapıyor. Rüyasında soğan gören bir kimse dert ve sıkıntılarından kendi çabası ile kurtulur ve başarısı herkes tarafından takdir edilir. İbni Sirin (r.a) Soğan ile ilgili, dünya malı ve hastalık olarak yorum yapıyor.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyada soğan ekmek, aile fertleri ve evlatları için çabalayan baba olarak yorumlanıyor. Rüyasında soğan ektiğini gören kişi, tarla sahibi olur ve oradan kazandığı geliri hayatı boyunca hayırlı işlere harcar. Soğan ekmek, fakir kimselere yardım etmek ile de yorumlanmaktadır. Beklemedik bir toplu paranın geleceği de tabir edilmektedir.

Rüyada Soğan Almak

Rüyada soğan almak, bir kimsenin dedikodusunu yapmak ile tabir edilmektedir. Rüyasında çok fazla soğan aldığını gören kimse akrabalarının hakkında kötü sözler söyler. Bir tane soğan aldığını gören kimse ise hane içindeki biriyle tartışma yaşar. Soğanı alıp bir başkasına verdiğine gören biri, başında olan belayı bile isteye başkasına atar. Soğanı hasta bir kişiye vermek ise ona şifa uzatmak ile yorumlanır.

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek, yiyen kişi hastalık sahibi ise şifasını bulur. Borcu var ise borcunu öder. Rüyada yenilen soğan iyi ve hayırlı haber olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında soğan yiyen bir kadın hayırlı evlat yetiştirir. Aynı şekilde rüyasında soğan yiyen bir erkek hayırlı bir işe atanır.

Rüyada Soğan Pişirmek

Rüyada soğan pişirmek, dertlerin dermanı var iken kabullenmeyen kimseler ile tabir edilmektedir. Çok fakir dahi olsa yardım kabul etmeyen kibirli insanlar ile yüz yüze gelmeye yorumlanmaktadır. Rüyasında soğan pişirdiği gören bir insan kendini yalnız ve çaresiz hissedeceği bir dönem yaşar.

Rüyada Soğan Tarlası Görmek

Rüyada soğan tarlası görmek, bereket ve bol kazanç olarak manalandırılmaktadır. Soğan tarlasına, soğan ektiğini gören kişi, geleceği ile ilgili hayırlı yatırımlar yapar. Çocuğu olmayan bir kişi soğan ektiğini görür ise evlat müjdesi alır. Soğan ekmek hastalıklardan ve dertlerden kurtulmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Soğan Kesmek

Rüyada soğan kesmek, insanlar için yapılan fedakarlıkların boş olduğunu anlamaya ve hayal kırıklığına yorulur. Rüyasında soğanı ikiye kesen biri aile içinde biri ile anlaşmazlığa düşer ve bundan hüzün duyar. Soğanı birçok parçaya ayırdığını gören kişi, akrabaları ile tartışır ve düşmanlarını çoğaltır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani