Rüyada “Rüyada Sofra Kurmak” Görmek

Rüyada Sofra Kurmak

Rüyada Sofra kurmak, mutlu, huzurlu ve rahat bir aile yaşantısı ile tabir edilir. Rüyada sofra kurduğunu görmek, kişinin eli bol, cömert bir insan olduğuna, yakın çevresine olan bağlılığına yorumlanır. Rüyada sofra kuran birini görmek ise sevilen, değer verilen bir insan ile mutluluğu paylaşmak anlamına da gelir. Diğer bir yorum ile rüyada görülen sofra parada artış ile değerlendirilir. Rüyada sofra kurup kaldırmak ise, zenginlik ile de değerlendirilir.

Rüyada Sofra Kurmak İslami Anlamı

Rüyada Sofra kurmak, İbni Şirin ( r.a ) demiştir ki; bolluğun ve bereketin yaşanacağını müjdeler. Sahip olunacak nasip ve kısmete, bu nasip ve kısmetin aile ile paylaşılacağına delalet eder. Bazı alimlere göre, rüya sahibi, işlerini büyütecek ve kazancı artacaktır. Diğer bir yorum ile bu rüya, sevindirici, mutluluk verici haberler almaya delalet eder. Bu rüyayı görenin, rızk sıkıntısı olmaz, sofrası bereketli olur, para derdi yaşamaz, refaha erer.

Rüyada Boş Sofra Görmek

Rüyada boş sofra görmek, hane içinde yaşanan maddi sıkıntılara, geçim derdine, kazancın azlığına tabir edilir. Zorluk ve güçlükleri aile ve yakın çevrenin desteği ile aşmak anlamına da gelir. Elde edilecek fırsatlara, şansı yakalamaya değerlendirilir.

Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

Rüyada kalabalık sofra görmek, aile içinde mutluluklara tabir edilir. Özel hayatta, bekar kimseler için evlenmeye, mutlu bir yuva kurmaya, aile olmaya delalet eder. İslami anlamı ile rüyayı gören kişinin, kazandığı parayı ailesi ve yakın çevresi ile paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Yer Sofrası Görmek

Rüyada yer sofrası görmek, kişinin yapacağı hayırlı işlere, menfaat getirecek çalışmalara tabir edilir. Bir başka anlamı ile rüya sahibinin, sıkıntılı ve sancılı bir dönemi geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Camide Sofra Görmek

Rüyada camide sofra görmek, iş ve ticari hayatta yüksek mevkilere gelmeye, eğitim ve kariyer hayatında başarı ve zafer kazanmaya tabir edilir. İşsiz kişiler için iş bulmaya yorumlanır. Küs olunan ya da ayrı kalınan insanlarla bir araya gelmeye de yorumlanır.

Rüyada Birine Sofra Kurmak

Rüyada birine sofra kurmak, yakın çevredeki insanlara yardım eli uzatmaya, onların problemlerini çözmek için onlara destek vermeye yorumlanır. Cafer-i Sadık buyurmuştur ki; üzüntülerden arınmaya, gönül huzuru bulmaya tabir edilir.

Rüyada Sofrada Yemek Yemek

Rüyada sofrada yemek yemek, deyim yerinde ise kişinin nasibi, kısmeti ve rızkı ayağına gelecek, ekonomik sıkıntıları sona erecek ve şans yüzüne gülecektir. İmam Nablusi ( r.a ) demiştir ki; bu rüya, afiyette olmak anlamına gelir.

Rüyada Sini Görmek

Rüyada sini görmek, gerek aile gerekse iş yaşantısında olacak mutluluk verici gelişmeler ile tabir edilir. Kirmani ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören aile yaşantısını bir düzene sokar ve huzuru bulur. Yeni olay ve durumlara da delalet eder.

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, aydınlık ve ferah günlerin yaşanacağına işaret eder. Kişinin, işlerinin yaver gideceğine, her işinde bir kolaylık olacağına yorumlanır. Büyük bir kısmet yakalamak anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani