Rüyada “Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada siyah yavru kedi görmek sizin için hayırlı gibi görünen olayların aslında fark etmediğiniz gerçek boyutunun hayırsız olduğunu belirtmektedir. Rüyaların birer uyarıcı mesaj olduğunun da farkında olmalısınız. Bu uyarıcı mesajları dikkate alarak maddi hayatınızı düzene sokarken manevi hayatınızı da sıkıntılardan koruma imkanını elde edebilirsiniz.

Özellikle kedi görmek İslam alimleri arasında bazı ihtilafların çıkmasına sebep olabilmektedir. Öncelikle dinimizde uğur ya da uğursuz gibi kavramların geçerli olmadığını ve bu tip şeylere inananların batıla düşmüş kabul edildiğini bilmelidir. Bazı İslam alimlerinin kedi uğursuzluktur yorumlarının bu nedenle herhangi bir karşılığı yoktur.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Hangi Anlama Gelir?

Kedi yavrusu görmek kişilerin hanelerinde belirli bir süre huzur yüzü göremeyecekleri anlamına gelir. Bu yavru kedinin üzeri kirli ise durumun zorluğu bir kademe daha artış göstermektedir. Kedinin eve girmesi bir yabancıya da yorumlanır. Yabancı bir kişinin hane dahil olması sebebi ile zor günler geçirebileceğinizin altı çizilmelidir.

Kediler genel olarak kadın olarak yorumlanır. Rüyada özel olarak size kedinin erkek olduğu hissettirilmemişse kadın olarak yorumlanmalıdır. Bu süreç içerisinde hayatınıza son dönemlerde giren kadınlara karşı daha temkinli olmanız gerektiği vurgulanmaktadır.

Rüyada Yavru Siyah Kedinin Yanınıza Geldiğini Görmek Ne Anlamdadır?

Rüyada yavru siyah kediyi yanınızda görmek bir kişinin kısa vadede yardımını alacağınız şeklinde yorumlanır. Yanınıza gelmesinden sonra sizin kıyafetlerinizin kirlenmesi ise bu kişinin iyi niyetlerinin ardında sakladığı farklı emellerinin olduğunu da yansıtmaktadır.

Kedinin yanınıza geldikten sonra kendini temizlemeye başlaması sorun olarak nitelendirdiğiniz baz durumlardan kısa bir süre içerisinde kurtulacağınız anlamına a gelmektedir. Kedi yavrusunun siyah olması dertlere ve sıkıntıya delalet ederken kendini temizlemesi bu sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağınıza yorulmaktadır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yaralı Yavru Kara Kedi Görmek Hayırlı Mıdır?

Rüyada yaralı yavru kara kedi görmek kişilerin ilerleyen günlerde bazı sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşabilecekleri ve bu durumun onların maneviyatına zarar verebileceğini simgeler. Kişilerin öncelikli olarak sabırlı olmasını telkin eden rüyaların başında gelir.

Bu rüyada yaralı kedinin size sığındığını fark ederseniz yakın bir zamanda bir kadının sizden yardım alacağının işareti olarak dikkate almalısınız. Bu kedinin gözleri mavi renkte ise yardım etme bahanesi altında kötü emelleri olduğunun farkında olmalısınız. Mavi göz rüyalarda asla olumlu yorumlanan bir unsur değildir. Bunun tam tersine rüyanın ana temasını dahi değiştirecek bir olumsuzluk katar.

Rüyada Bacağı Olmayan Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bacağı olmayan yavru kara kedi görmek kişilerin istedikleri ve ulaşmaya çalıştıkları amaçların manevi boyutunun eksik olduğunu imgelemektedir. Bu da aynı yolda ilerlemenizin hayırlara vesile olamayacağını bir yansıması olarak kendini gösterir.

Rüyanı psikolojik olarak incelenmesi durumunda ise kişilerin kendini şu duygu durumun içinde bulduğu belirtilmelidir;

  • Umutsuzluk
  • Hayata karşı isteksizlik
  • Çaresizlik
  • Yalnızlık

Bu hususlar kişilerin zor ve sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini ve psikolojik sarsıntıda olduklarının yansımasıdır. İç sese kulak vererek bu durumdan kurtulma yoluna gitmelisiniz.

Kedi Pisliği görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Pisliği Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kirli Siyah Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada görülen kir ve lekeler kişilerin imanlarına gelmiş olan lekeleri sembolize eder. Bir kedinin bu şekilde kirli olması ise manevi dünyanızda yabancı bir kişi sebebi ile yıkımlar meydana geldiğini sembolize etmektedir.

Kediler genel olarak rüyada kadına işaret eder. Bu nedene hayatınıza yeni girmiş olan kadınlara karşı daha temkinli olmalısınız. Bu kişiler içlerinde sakladıkları olumsuzlukları size sirayet ettirebilirler. Kirli siyah kedi çok sevimli görünüyorsa bu kadının yanınıza kadar girdiğini belli eden hususların başında gelir.

Rüyada Yavru Siyah Kedinin Size Saldırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yavru siyah kedi saldırması kişilerin niyetini saklayan yakınlarının sonunda kendilerini açık edeceğinin  bir işareti olarak dikkate alınmalıdır. Özellikle kedinin bir anda üzerinize gelmesi hiç beklediğiniz bir anda olumsuzluklar ile karşılaşabileceğiniz manasına gelir.

Yavru kedinin saldırması bazı İslam alimleri tarafından aslında iyi niyetli olan bir kişinin yanlışlıkla tecrübesizlik sebebi ile size zararının dokunması şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu nedenle yakınınızda bulunan çocukların sırlarınıza hakim olmasına kesinlikle müsaade etmemelisiniz. Bu durumlar için gönderilen uyarı rüyalarından bir tanesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani