Rüyada “Rüyada Siyah Fare Görmek” Görmek

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada Siyah Fare görmek, hayırsız işlerin ortaya çıkacağına, fakirliğin olacağına, borçların artacağına, maddi ve manevi bir bunalım döneminin olacağına işaret etmektedir. Rüyada siyah fare öldürmek, eşi ve akrabaları ile ilişkilerinin bozulacağına, geçmişte yapılan hatalardan dolayı bugün o hataların sorun olarak ortaya çıkması şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Siyah Fare Görmek İslami Anlamı

Rüyada Siyah Fare görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı olarak şu yorumları yapmışlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında siyah fare gören kişi, tatsız durumların oluşacağı, İşyerindeki ilişkilerinin bozulması, annesine babasına karşı yeteri kadar itaat etmeyen bir kişiyi göstermektedir.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyasında koyu renkli fare gören kişinin, gerçek hayatında bazı hatalar yaptığı, günaha daldığı, kimsenin hakkına saygı duymayan biri olarak nitelendirilir. Bundan dolayı kişinin hayatında böyle bir durum var ise derhal tövbe ederek günahlarından vazgeçmesi ve çevresindekilerin hakkını vermesi gerekmektedir.

Rüyada Siyah Fare Kovalamak

Rüyada siyah fare kovalamak, sorunlardan kurtulmaya çalışmak, günahlara tövbe etmek, kırdığı kişilerden özür dilemek ve genel olarak bir Nefis Muhasebesi yapmak anlamları taşımaktadır. Kişinin hayatında yaptığı yanlışlardan vazgeçmesi olarak nitelendirilen bu rüya, rüya sahibinin doğru yolda olduğunu göstermektedir. Eğer hatalardan vazgeçmemiş ise derhal düzeltmesi gereken yanlışlarını düzeltmelidir.

Rüyada Siyah Fare Yavrusu Görmek

Rüyada siyah fare yavrusu görmek, Yapılan bazı küçük hataların yapıldığı an itibariyle büyük sorunlar çıkarmamasına işarettir. Daha sonrasında büyük problemlere yol açacağı anlamına gelir. Kişinin herkes tarafından kabul edilen hatalar yapması olarak tabir edilen bu rüya. Kesinlikle herkes tarafından kabul edilse de hatalardan vazgeçilmesi gerektiğinin mesajını vermektedir.

Rüyada Siyah Fare Öldürmek

Rüyada siyah fare öldürmek, kişinin kalbinde oluşan siyah noktaların temizlenmesi, günahlarına tövbe etmesi anlamına gelir. Rüyada evde siyah fare öldürmek, Allah’a çok daha samimi bir niyetle sarılması, daha güzel ve huzurlu bir hayata işaret etmektedir. Geçmişte ne derece hata yapılırsa yapılsın bir daha yapmamak kaydı ile Allah’a tövbe etmek ve tövbe kapısının her zaman açık olduğunu bilincine varılması demektir. Bu hareketlerinden dolayı rüya sahibi çevresinden ve ailesinden çok daha kabul gören bir yaşam tarzı benimsemiş olacaktır.

Rüyada Siyah Fare Yakalamak

Rüyada siyah fare yakalamak, bir süredir kişinin işlerini engelleyen, hayatımda tat tuz bırakmayan, sürekli olarak sıkıntı çıkaran sorunun ne olduğunun farkına varılması demektir. Bir hastalığının teşhisinin konulması, bir problemin kaynağını edilmesi gibi anlamları ifade etmektedir.

Rüyada Siyah Fare Sevmek

Rüyada siyah fare sevmek, kişinin günahlardan zevk aldığı, kumar oynadığı, zina ve şehvetine düşkün bir kişi olduğu söylenir. Bu rüya ile kişinin doğru yola yönelmesi, günahlarına tövbe etmesi, kazandığı çok paradan yetim ve fakire yardımcı olması tavsiye edilir.

Rüyada Siyah Fare Beslemek

Rüyada siyah fare beslemek, kişinin kötü işler yapan, haksız rekabet eden, herkesin hakkını gasp eden, sürekli olarak kötülük yapan insanları desteklemesi anlamına gelir.

Rüyada Siyah Beyaz Fare Görmek

Rüyada siyah beyaz fare görmek, kişinin hem hatasının hem de doğrularının olduğu bir yaşam tarzı benimsediği, çevresinden tam olarak ne tür bir insan olduğu anlaşılamadığı bir kişiyi gösterir. Bundan dolayı kişinin tam olarak kendisini ifade etmesi gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani