Rüyada “Rüyada Siyah Balık Görmek” Görmek

Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada siyah balık görmek hayra yorumlanmayan rüyalardan biridir. Rüyada siyah balık gören kimse, rüya sahibinin çokça borcu olduğuna fakat borçlarını ödemesi için ise bazı kötü olaylara haram kazançlara bulaşacağına dalalet etmektedir.

Rüyada siyah balık görmek, sıkıntılardan kurtulmak için helal olmayan bir para kullanılacak olup bu nedenle sonrasında da bazı sıkıntılar yaşanacaktır.

Rüyada Siyah Balık Görmek İslami Anlamı

Ayrıca bazı İslam alimlerine göre rüyayı gören kişinin bazı haksız kazançlara bulaşarak borçlarını ödeyeceği anlamına gelmektedir. Bazı sıkıntıların baş gösterdiğini ve bu sıkıntılardan kısa bir süre sonra kurtulunacağı anlamına gelmektedir.

İmam Nablusi (r.a)’e göre rüyada siyah balık kötü yolla kazanılacak paraya dalalet etmektedir. Kişinin hayırsız yollarla para kazanacağı ve bu nedenle başının büyük belaya gireceği anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı İslam alimlerine göre ise rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra sıkıntılarından kurtulacağına fakat sonrasında kazanılan paradan dolayı bazı yeni sıkıntıların ortaya çıkmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Küçük Siyah Balık Görmek

Rüyada küçük siyah balık görmek küçük bir haramın paraya çevrileceği ve kişinin sıkıntısını gidermek için kullanacağı manasına gelmektedir. Ayrıca bazı İslam alimlerine göre bu rüya harama ya da kötü yolla kazanılan paraya göz yummak ya da ortak olmak manasına da gelmektedir. rüyada siyah balık görmek aynı zamanda yetimin hakkına girmek olarak ta tabir edilmektedir.

Rüyada Büyük Siyah Balık Görmek

Rüyada büyük siyah balık görmek büyük bir haram anlamına gelmektedir. Siyah balık kötü yolla kazanılan para olup günahı büyük bir harama bulaşmak ve bundan dolayı sıkıntı yaşamaya gelmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin sıkıntılarını gidermek için geçici ve kötü bir yol kullanması bir süre sonra aynı sıkıntılara misli ile yeniden karşılaşmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Beyaz Balık Görmek

Rüyada siyah beyaz balık görmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin hayal dünyası ya da iç dünyası ile alakalı olup bu nedenle yanlışa düşülmeye yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin boş hayallerle sorunlarını ertelemekte olduğu ve çözüm yolu bulamadığı olarak ta tabir edilir.

Rüyada Siyah Balık Isırdığını Görmek

Rüyada siyah balık ısırdığını görmek ne anlama gelir? Bu rüya ile kişi yaptığı yanlış işten dolayı birine zarar vereceği ve bu nedenle kişinin nefretini kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya yorumu şöyle yapılır. Kişi haram iş yapan birini uyaracaktır ve bu nedenle o kişi tarafından zarara uğratılacaktır.

Rüyada Siyah Balık Temizlediğini Görmek

Rüyada siyah balık temizlediğini görmek kişinin yaptığı hatadan dolayı pişman olmasına ve bu nedenle tövbe etmesine gelmektedir.

Rüyada Siyah Balık Öldürmek

Rüyada siyah balık öldürmek haram işe müdahale etmek ya da kabul etmemek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Siyah Balık Görmek

Rüyada ölmüş siyah balık görmek rüyayı görenin yaptığı bir hatanın artık unutulmasına ve bu nedenle vicdan azabından kurtulmasına tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani