Rüyada “Rüyada Siyah Ata Binmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Siyah Ata Binmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada siyah ata binmek, bazı yorumculara göre kara haber almaya gelirken bazılarına göre önemli ve güzel haber almaya gelmektedir. Ayrıca bazı yorumculara göre rüyada siyah yarış atına bindiğini görmek, kişinin ruh halini yansıtmakta olup. Karamsar ve kötümser bir dönemde olduğuna yorulmaktadır. Rüyada kırda siyah ata binen birini görmek, ayrıca bazı İslam alimlerine göre kötülük bürümüş bir kalbe karşı verilen mücadeleyi ifade etmektedir. Kişinin kötü bir insanın eziyetlerine karşı mücadele ettiği ve bir süre sonra galip geleceği anlamına gelen rüya kişinin sıkıntılı günlerinin geçeceğine gelmektedir.

Rüyada Siyah Ata Binmek İslami Anlamı

Rüyada siyah ata binmek, Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüya sahibi olan kişi hayır işlerini bırakıp boş işlerle ya da şer işleri ile uğraşmakta olduğundan karamsar günlere girecektir. Ayrıca bazı islam alimlerine göre bu rüyayı gören kişi yakın zamanda çok büyük sıkıntıları atlatacak ve hayırlı haberlerle müjdelenecektir.

İslam alimlerine göre, kişinin yakın çevresinden birinin kısa süre sonra bir mirasa konacağı ya da. İş yerinde kademe yükseleceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin çok sevdiği ve başarısı sayesinde çok sevineceği birinin başarı kazanacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Eğersiz Siyah Ata Binmek

Rüyada eğersiz siyah ata binmek başarı yolunda çaba sarf edildiği fakat bazı önlemler alınmadığı için arkasından büyük sıkıntılar yaşanacağı amaçlanan hedefe ulaşılamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin fazlaca boş işlerle uğraştığı bu nedenle de önemli fırsatları kaçırdığına tabir olunur.

Rüyada Siyah At Koşturmak

Rüyada siyah at koşturmak kişinin şans oyunlarına para yatırdığı anlamına gelmekte olup bazı yorumcular tarafından. Bu nedenle rüyalarında sıkça at koşusu gördükleri düşünülmektedir. Fakat bu işlerle uğraşmayanlar için işini savsaklayan ve bu nedenle çevresine zararı dokunan birine tabir edilmektedir ayrıca bazı dini yorumculara göre rüya kişinin kendi içinde halledemediği bazı sorunlarına çözüm aradığı fakat bir türlü çözemediğine de tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Ata Binen Birini Görmek

Rüyada siyah ata binen birini görmek ne anlama gelir? Bu rüya çevrede boş işlerle uğraşan ya da işini fazlaca savsaklayan. Üzerine düşen görevleri yapmadığı ya da zamanında yapmadığı için çevresindeki çok sayıda insana zararı dokunan birine gelmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kötümser ve iyi düşüncelerini kalbinde barındırmayan bir kişinin rüyayı görenin yakınında olduğuna ve bu nedenle ona zarar verdiğine. Ya da evladının bu durumda olmasından dolayı endişe duyan bir anne babaya tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Yavru Ata Binmek

Rüyada siyah yavru ata binmek kara haber getirecek bir haberciye yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre kara haber getiren kişinin aileden biri olduğu ve haberin asılsız olduğuna da tabir edilmektedir. Rüyada yavru at kısmet olarak ta yorumlanmakta olup bazı islam alimlerine göre siyah yavru at kısmet gibi görünmesine rağmen sonradan durumun değişeceği haber olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Ata Binip gitmek

Rüyada siyah ata binip gitmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin hayatından tüm sıkıntıların gideceğine ve son derece huzurlu bir zamana girileceğine dalalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani