Rüyada “Rüyada Siyah At Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Siyah At Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada siyah at görmek, genellikle negatif anlamı olan farklı biçimlerde yorumlanabilmektedir. Siyah at görmek rüyasının özelliği kişilere kesin mesajlar iletmesidir. Hayata yön verdiren uyarılarda bulunmaktadır. Rüyayı kim görür ise, o anki koşullara göre yorumlamalıdır. Aksi takdirde, tabirin bir önemi kalmayacaktır.

Bir diğer yönden, rüyasında siyah at gören birinin, önüne çıkan engelleri tümüyle yok edebilecek güce sahip olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, güç, para, sadakat ve özgürlük sembolüdür. Motivasyona ihtiyaç olduğu anlamına da gelebilmektedir. Eşler arasında bir gerginlik söz konusu ise, bu durumun normale döneceği yorumu da yapılmaktadır.

Rüyada Siyah At Görmek İslami Anlamı

Rüyada siyah at görmek, İslami anlamı rüya alimlerine göre çok farklılık göstermektedir. Kirmani (r.a) yorumu; kişinin ibadetlerine dikkat etmesi gerektiğini vurgular. İmam Nablusi (r.a) rüyada siyah at görmek, hakkında şöyle buyurmuştur; siyah at talihsizlikler yaşanabileceğinin en belirgin göstergesidir ve ani kararlar verilmemesi gerekir. Bir başka rüya alimi olan Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; ruhen bunalımda olan kişiler bu durumdan kurtulmak için birçok değişik çözüm deneyecek ve bir müddet geçtikten sonra iyileşecektir.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin parça parça da olsa küçük miktarlarda para elde edeceğine tabir edilir. Rüyada siyah at sürüsü bereket anlamına gelir. Kişinin kazancı artacak ve maddi durumu düzelecek demektir.

Rüyada Siyah At Sevmek

Rüyada siyah at sevmek, olumsuz bir yorum içermektedir. Kişinin gelecekteki hedeflerine ulaşması açısından içinde bulunduğu şartları gözden geçirmesi gerektiğinin göstergesidir.  Son olarak, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya için buyurmuştur ki; kişinin ettiği tüm dualar kabul olur, dilekleri gerçekleşir ve hayatı düzene girer.

Rüyada Siyah At Yavrusu Görmek

Rüyada siyah at yavrusu görmek ile ilgili birçok negatif tabir vardır. Rüyayı gören kişi için bir üzüntü oluşacağını işaret etmektedir. Huzurlu ve keyifli olan hayatı bir anda sarsılacak ve alt üst olacak anlamındadır. Bu durumun atlatılması ancak güçlü ve cesur bir şekilde hazır olunarak gerçekleşir.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüyada siyah ata binmek, kötü haberler duyulacağına tabir olunur. Bu haberler hiç duymak istenilmeyecek türden bilgiler içerir. Ayrıca bu rüya, iş ile ilgili bir projenin başarılacağı mesajını da vermektedir.

Rüyada Koşan Siyah At Görmek

Rüyada koşan siyah at görmek, kişinin yakın zamanda şansının artacağını göstermektedir. Aynı zamanda, etrafındakiler ile iletişimi çok iyi bir seviyeye ulaşacak demektir. Bir de hayatın her anında asla aceleci davranmamak gerektiğini vurgular.

Rüyada Siyah At Ölüsü Görmek

Rüyada siyah at ölüsü görmek ile ilgili önemli yorumlar bulunur. Net mesaj veren bir rüyadır. Birinin dostluğunun veya desteğinin kaybedileceği manasındadır. Yarı yolda bırakılmak gibi can sıkıcı ve şaşırtıcı bir durumu haber vermektedir. Bununla birlikte, hasta olan bir tanıdığın daha da kötüleşeceğini veya vefat edeceğini öngörür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani