Rüyada “Rüyada Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Sivilce görmek, hem iyi hem de kötü olarak yorumlanabilir. Rüyada sivilce gören kimse, genel olarak sivilce kişinin benliği, kendi iç dünyası ile ilgilidir. Rüyada sivilce görmek, kendine karşı olumsuz duygular hissediyordur ve psikolojik olarak kendini rahatsız edici, çirkin hissediyordur.

Rüyada Sivilce Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen sivilce kişinin kendisini beğenmediğine, vücudu ile ilgili değişiklikler istediğine, kendini değiştirme arzusuna yorumlanabilir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek

Rüyada yüzünde sivilce görmek, yüzde çıkan bir sivilceyi fark etmek başkalarına olan güvensizliğin veya insanlarla kurulan iletişim konusunda endişelenmeniz nedeniyle sorunlarla karşılaştığınızı gösteriyordur. Bir rüyada yüzde çok fazla sivilce olması oldukça endişe verici olabilir. Kendinizi gerçekten farklı olarak sivilce ile görmek gelecekte diğer insanlarla olan ilişkilerde zorluklar yaşanacağını gösterir. Ayrıca gergin bir insanla karşılaşacağınızın ve bu insanla bir takım problemler yaşayacağınızın da bir habercisi olabilir.

Rüyada Sivilce Çıkması

Rüyada sivilce çıkması ve beklentilerinizin yerine geleceğini ve kendinize daha büyük, yeni hedefler koyacağınızın göstergesidir. Yüzünüz veya vücudunuzun bir yerinde sivilce görmek, sivilcenin yeni ortaya çıktığı bir bölgede ortaya çıkacak bir ağrı veya hastalık olacağının habercisi olabilir ancak bu acı veya hastalık hızlı bir şekilde yok olur. Kalıcı değildir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce görmek ve sıkmak gerçek hayatta inatçı bir kişiliğe sahip olmanın bir göstergesidir. Kişinin bu inadından vazgeçmesi gerektiğine de bir işaret olabilir. Aynı zamanda bilinçaltı olarak yeni fikirlere açık olduğunuz şeklinde de yorumlanabilir. Sizi uzun süre rahatsız eden bir problemin belirli bir çözümüne ulaşılacağı ve bu problemin ortadan kalkacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Sivilce Kanaması

Rüyada Sivilce Kanaması Rüyada sivilcenin kanamasını İslami yorumlayacak olursak İmam Nablusi (r.a) şunları söylemiştir. Rüyada sivilceden çıkan kan kadar mala nail olunacağını söyler. Kan ne kadar çok ise o kadar varlık demektir çünkü kan mal anlamına gelmektedir. Bir miras durumu, ele geçecek bir para, yeni bir eşya şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak kıskanç kişilerin etrafınızda yer aldığı anlamına gelir. Etrafınızdaki insanların düşüncelerinin kötüleşeceğini, sizinle ilgili konuşacakları ve çatışmada bulunacakları anlamına gelir. Aynı zamanda sizlerden saklanan ve pek çok kişinin bildiği bir sır anlamına da gelebilmektedir. Bu sır biri tarafından size duyurulacaktır.

Rüyada Alnında Sivilce Görmek

Rüyada alnında sivilce görmek kişinin bir takım işlerinin aksayacağına, bu işlerle ilgili borçlar çıkacağına, yakın zamanda bir sorunla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır. Aynı zamanda çok geçmeden maddi kazançlar elde edeceğine, bunula birlikte daha huzurlu ve yolunda giden bir hayata ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada İltihaplı Sivilce Görmek

Rüyada iltihaplı sivilce görmek bir günahtan arınıp doğru yolda ilerleneceğine, kendini hayırlı işlere adayacağına alamet eder.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparmak kabullenmekte zorlanılan şeylerin varlığına yorumlanır. Sivilce koparırken acı hissetmek ise iyi şekilde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani