Rüyada “Rüyada Şişman Görmek” Görmek

Rüyada Şişman Görmek

Rüyada Şişman görmek, İslami kaynaklara göre rüyada şişman görmek uzun süreli olarak çekilen cefalı yokluğun ardından gelen bolluk, bereket gibi anlamları ihtiva etmektedir. Rüyada şişman gören kimse, kimseye muhtaç olmamanın getirdiği onurlu bir hayata işaret eder.

Rüyada Şişman Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi buyurmuştur ki; rüyada şişman görmek bereketlenen Ramazan sofralarına, helal yoldan kazanılmış geçim parasına delalet eder.

Rüyada Şişman Olmak

Rüyada şişman olmak tamahkar bir bakış açısından sonra kişinin dünyalığını doldurmasına, dünya zevklerine yüz verip ahireti unutmasına, sadece bu dünya varmış gibi bencilce ve hedonist bir şekilde yaşamasına delalettir. Rüyasında şişman olup sürekli olarak yemek yediğini gören kişi gerçek hayatında aynı hataya ve günah yoluna sapmaktan imtina etmelidir.

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek iki ayrı anlama gelmektedir. Birinci anlamı nur yüzlü bir kadının ruhani yardımını almaya, sofraya gelen bir dilencinin rızkını kazanması ile birlikte rüya sahibine ve ailesine bol bol hayır duası etmesine delalettir. Aynı zamanda şişman kadın rüyalarda ve gerçek hayatta yeni bir iş, yeni avantajlarla dolu bir fırsat kapısı demektir. Rüyasında şişman bir kadının elinde su ya da süt içtiğini gören kimse geçmiş günahlarından arınarak tövbe kapısına varmaktadır. Rüyada şişman bir kadın ile tartıştığını gören kimse dostluklarını gözden geçirmelidir.

Rüyada Şişman Erkek Görmek

Rüyada şişman erkek görmek iş yerinde yaşanacak bir tartışmaya işarettir. Bu tartışma patron ile de olabilir bir çalışma arkadaşıyla. Rüyasında sürekli olarak terleyen şişman bir erkek gören rüya sahibi kış aylarında hasta olmamaya özen göstermelidir. Hasta olduğu takdirde yataklara düşerek uzun bir süre o yatakta kalabilir.

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada şişman bebek görmek yeni doğacak bir bebeğin bereketi ile birlikte geleceğini işaret eder. Uzun süredir bebek bekleyen aileler bir kız ya da erkek çocuklarının dünyaya gelmesi ile birlikte uzun süreli olarak cendere altında kaldıkları yoksulluktan da kurtulmuş olurlar.

Rüyada Kendini Şişman Görmek

Rüyada kendini şişman görmek zayıf kişiler için bir imtihan şansı doğduğuna ve bu sınavı verdikleri takdirde hayatlarında tam da olmak istedikleri yerde olacaklarına işaret eder. Rüyasında sadece göbeğinin çıktığını gören kişilerin iç organlarında bir hastalık çıkabilir.

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek yeni doğacak tehlikelere ve risklere karşı önlem alınması gerektiğine dair bir uyarı mahiyeti taşımaktadır. Rüyada şişman biri tarafından kovalanmak ise o tehlikenin kıskacına düşmek anlamına gelir.

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak ve giderek patlama noktasına gelmek büyük bir günah işlendiği anlamına gelir. Bu günah şehvet ya da oburluk günahı olabilir. Rüyada şişmanlarken bayıldığını gören kişi bir ameliyata girilerek tedavi olabilir.

Rüyada Şişman Birini Zayıf Görmek

Rüyada şişman birini zayıf görmek o kişinin ömrünün uzadığı anlamına gelir. Rüyada şişman biriyle diyet hakkında konuşmak ise yeni planlara entegre olmak manalarını taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani